• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Elasticni plafoni

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
15
Horoskop
Škorpija
Da li neko posecuje ovaj forum.Tek sam se juce registrovao i pisao sam neke odgovore na pitanja iz 2013-e godine.Posto me je Semis s pravom upozorio.Posle gledam datume postova.Malo je onih koji su postavljenih ovih dana.Vecinom su iz 2019-e,a najnoviji sem ovih koji su ovih dna su 2021-ve godine.Ja se juce raspisao i ne gledajuci datume.Po temema oveo je veoma dobar forum.Zasto je tako malo posetilaca.?

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.717
Horoskop
Ovan
Dva su razloga: Stemis i samo Stemis. Nisam dobar administrator. I to vam je tako.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.284
Horoskop
Ribe
Malo nas je ali tu smo. Svi se bore da imaju što više pratilaca, članova, pregleda. A mi kontra! 💪

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.284
Horoskop
Ribe
P
Pogrešan smajlić si zalepila. Trabelo je, recimo, ovaj :rolleyes:
Pravilo broj 1 samouverenosti:
Sve mane pretvori u vrline!
Pravilo broj 2:
Nikada ne priznaj da si pogrešio već tvrdi da je to tvoja pobednička strategija!
Pravilo broj 3:
Ubedi sve ostale da su izuzetni zato što slede tebe iako ih je malo. To je znak da su izuzetni a ne prosečna većina.
Pravilo broj 4:
...e ovde mi je već odletela misao ali bilo je nešto ključno. Setiću se jednom! 😎

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.284
Horoskop
Ribe
Nisu mi bitni lajkovi uopste,a kontakti jesu,ne bih se dzabe prijavljivao na Caskanje.
Volim da lajkujem, ne volim kada ljudi čitaju nečiju misao, prate tuđi život, osećanja, zapažanja i ne ostave makar mali znak da su pročitali. GoMna voajerska. Kao kada prođeš.pored komšije na ulici a ne kažeš dobar dan a kući ogovaraš istog tog komšiju i znaš sve o njemu.

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
15
Horoskop
Škorpija
Volim da lajkujem, ne volim kada ljudi čitaju nečiju misao, prate tuđi život, osećanja, zapažanja i ne ostave makar mali znak da su pročitali. GoMna voajerska. Kao kada prođeš.pored komšije na ulici a ne kažeš dobar dan a kući ogovaraš istog tog komšiju i znaš sve o njemu.
U redu je to,ali nisam na forumima zbog lajkova,vec zbog druzenja i normalnog razgovora.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.284
Horoskop
Ribe
Mislim da je to suština malog foruma, osećaj prisnosti i zajednice.
Nego, reci nešto o sebi, znam da si penzos (moj nedostižni san je penzija), šta još, neka interesovanja, hobi, prethodno zanimanje itd.

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
15
Horoskop
Škorpija
Interesujeme dosta toga,jos bi da ucim nepoznato.Radio u REIK Kolubari svo vremeHobi mi je bio rada sa drvetom,znaci drvenarija,nema sta nisam mogao napraviti od drveta,Sada imam problem,krecem se na stakama,pa ne mogu nista duze raditi,samo hitne slucajeva za u kuci.Inace sam nekada ziveo u Zemunu,trenirao mnoge sportove i na kraju zavrsim sa folklorom.Bice vremena da pisem jos o sebi.

Vrh Dno