Eh da mi je samo 1 dan da sam admin

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Zanima me šta bi ste promenili na forumu, da možete.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Društvo, ovaj forum ne bi postojao da nije vas. Hoću da ga maksimalno prilagodim vašim željama. Zato se ne ustručavajte da kažete. :)

Džudi72

Neobaveštena
Domorodac
Spojila bih neke pdf-ove, dodala još fontova za pisanje, razmislila o tehničkom dizajnu -logo foruma...npr..

Jova

Suspendovan nalog
Ne bih nista promenio samo bih izbegavao politicke teme.
Jer Politika ni jednom postenom coveku nista dobro nije donela.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Spojila bih neke pdf-ove, dodala još fontova za pisanje, razmislila o tehničkom dizajnu -logo foruma...npr..
Logo foruma je uradio grafički dizajner i mislim da se jako dobro uklapa u sadašnji dizajn. Što se samog izgleda tiče, postoje lepi skinovi, ali se plaćaju, pa ako je neko voljan da donira... Raspored foruma je stvar ukusa, ali nije na odmet da pogledamo šta bi bilo dobro promeniti.
Ne bih nista promenio samo bih izbegavao politicke teme.
Jer Politika ni jednom postenom coveku nista dobro nije donela.
Znam da nije pametno kada kritikujem vlast, ali jače je od mene. Inače, kada bi svi kritikovali vlast i protestvovali, štrajkovali, ne bi radili ovo što rade, zbog naše pasivnosti i ravnodušnosti i živimo tako kako živimo.

Stefan

Kolonista
Kolonista
Posto sam nesto malo video na temi Caskanjima neko je pisao o zenidbi ne ogu sada da se seti ime ko je bio.Pa ko velim zasto se ne bi otvirila jeda tema "Oglasi za zenidbu i udadbu" uglavnom bi to bila saljiva tema a ko zna mozda bi se nekom i posrecilo.

Izbeglo bi se tako pisanje mnogih strana o samo jednoj stvari na temi "Caskanja" jer mozda to nekog ne zanima i smara a ovako imalo bi svoje mesto za to pa ko voli nek izvoli.:D

Izvinjavam se na pravopisnim greskama.Covek u godinam nada se za razumevanje.:)

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Domorodac
Trebalo bi u pravilniku dodati da je zabranjeno koristiti (postavljati postove) pod uticajem alkohola i psihoaktivnih supstanci. To pravilo sam pročitala u nekoj fb grupi i mislim da je veoma korisno naglasiti jer u tom slučaju može da se reaguje u takvim situacijama. Mislim da takvog pravila nema ovde, možda grešim, pročitaću Pravilnik ponovo, časna Titova pionirska ;)

Njavica

Dreamer.
Domorodac
Hah ne ne ne Taco, nikako :D
Ja volim takva da pisem, tad i imam najvise inspiracije, i obicno je to zezanje i neka lepa prica.
Vredjanje clanova i ruzne reci su inace zabranjene, tako da onaj ko ne ume da se ponasa pijan, nek i ne dolazi takav na forum :D :p
Uostalom, to bi mi bilo malo previse zalazenje u intimu..
Poenta jeste da svi mi koji dolazimo na forum treba u svakom trenutku da budemo svesni toga da ovde nije mesto svadji i mrznji.