• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Društvo mrtvih muzičara

G

Gea

Gost
Mileva Žikić (1922-2011) čuvena ali nepravedno zapostavljena kragujevačka glumica. Njeno izvođenje pesme "A što ti je mila kćeri" je zaista neprevaziđena po iznesenoj emociji. U domaćoj seriji "Moj rođak sa sela" scena sa ovom pesmom u njenoj interpretaciji je fantastična! Ova pesma je zabeležena u njenom stanu, uživo u emisiji "Iza scene" televizije K9 .... Puno poštovanja za našu dragu Milevu Žikić.

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.593
Horoskop
Strelac
In memory of Isidora Žebeljan (1967-2020)

Poslednja izmena:

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
628
Horoskop
Vodolija
Žao mi je. Imao je svoje faze, kao i ja svoje - one u kojima mi je bio fantastičan do onih kada je bio patetičan.
Stihovi i muzika skoro uvek sjajni, nisam uvek volela ono što govori. Ali naravno, žao mi je. A ovo mi je omiljenija, sa tog sjajnog albuma.

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.643
Horoskop
Lav
Tužna sam. Volim sve Balaševićeve pesme.

Neka počiva u miru..

U poslednje vreme često slušam ovu pesmu

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.222
Horoskop
Ovan
Nisam znao koliko je on bio dobar i uspešan kompozitor.

Vrh Dno