• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Drašković: Srdjan Srećković i Sanja Čeković moraju da odu

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.294
Horoskop
Ovan
Predsednik Srpskog pokreta obnove (SPO) Vuk Drašković izjavio je danas da ministar vera i dijaspore Srdjan Srećković i državna sekretarka Sanja Čeković moraju da odu sa funkcija i optužio Demokratsku stranku (DS) da "pokušava da vuče po blatu SPO" jer su se dve stranke razišle oko ključnih pitanja.
"Neka DS bira - ili ovih dvoje odmetnika iz SPO ili usvajanje evropskih zakona. Ulazimo u parlament i glasamo za sve zakone, pa i za rebalans budžeta, ali nećemo da budemo ponižavani gore nego 1990. godine", rekao je Drašković televiziji B92.

Drašković je naveo da se SPO sa DS razišao na kosovskoj politici i istakao da je najbolje rešenje za Kosovo prihvatanje nestatusnog dela Ahtisarijevog plana kao polazne osnove za pregovore Beograda i Prištine pod pokroviteljstvom EU.

SPO je uslovio učestvovanje poslanika te stranke u radu Skupštine Srbije smenjivanjem Srećkovića i Sanje Čeković.

Izvor: http://www.blic.rs/Vesti/Politika/306315/Draskovic-Sreckovic-i-Sanja-Cekovic-moraju-da-odu

Šta se desilo s ovim čovekom?

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
......pokvario ga Ceda...........:D................ja im predlazem da se udruze na predstojecim izborima........:D

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.294
Horoskop
Ovan
:roflmao: Njih dvojica su dobitna kombinacija.
pa zar se nisu već udružili? o_O

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
......pa ako su se i udruzili ja za to ne znam.........:zbunjen:

........mada evo sad bas citam kako Ceda brani Draskovica.................
Predsednik Liberalno-demokratske partije (LDP) Čedomir Jovanović izjavio je danas da Demokratska stranka (DS) ponižava Srpski pokret obnove (SPO), jer kako je kazao, nije normalno tražiti od SPO-a da glasa za vladujuću koaliciju, koja je izbacila SPO, a zadržala njene predstavnike, koji odavno nisu članovi stranke.
Blic

Vrh Dno