• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Dr Nestorović

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Evo ga upravo gledam na nekom Pink 3 kanalu i oduševljena sam njegovom pozitivnim stavom, osmehom...
Pratim ove Bljuc portale i slične „novine“, i po meni oni imaju zadatak da truju i da ispituju javno mnjenje, tj. raju, običan narod. I probaju oni da ga oblate, svako malo izađe neki članak. Interesantno je da jedino ispod članaka o njemu nema negativnih komentara. Svi ga vole i ostavljaju komentare podrške. Inače, koja god da je tema bude svađa, razdor, ovi i oni... Kod njega sve naj i hiljade lajkova podrške.
Gledajte samo njega, jedino je on izlečio hiljade pacijenta, dece, ovi ostali ni kera nisu izlečili, pogotovo ...ma znate gospoju. 🙄
Gledajte Nestorovića, ne paničite, osmeh na usne i samo pozitivno. Ne na virus. 🙄😂

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.886
Horoskop
Ovan
Taco, slazem se sa pozitivnim stavom. Treba ga negovati.
Ali, kada je ovaj covek u pitanju, da se ja pitam, ostao bi bez licence za rad. Lajkovi i komentari nisu merilo. Ne u Srbiji.

Jelena

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
14.04.2020.
Broj reagovanja
274
Horoskop
Vaga
ovaj covek puno zna,ima iskustva toliko da skoro ni jedan lekar ne moze da mu parira,iz kog razloga glumi “klovna” nije mi jasno 😔...da li je moguce da je bas u sve morala da se umesa politika?

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Što bre klovna, on priča šta želi jer je tako u mogućnosti. Deluje kao srećan i zadovoljan čovek i pozitivnim stavom uliva poverenje. To i jeste ono čime lekar treba da zrači, da kada odem od njega verujem da ću ozdraviti a ne da ću umreti. Svi ostali deluju kao da priželjkuju moju i smrt svih vas / nas.
E pa neću dumrem!

Jelena

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
14.04.2020.
Broj reagovanja
274
Horoskop
Vaga
Pa iskreno,nije mu bas svaki govor i svaki odgovor bio na mestu,koliko god da je hteo nesto metaforicki da kaze,ispalo je toliko tesko i zbunjujuce da ko ga ne poznaje kao strucnjaka moze da pomisli svasta...ovo nije bas “smesni” virus!

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Kako nije, vidi koliko viceva ima na temu koronIJE, ni jedan virus nije toliko smešan :rolleyes: :D

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Čitala sam o njemu nekoliko tekstova. O njegovom porodičnom životu...

Ne mislim da je BG online neki tabloidni portal a dao je tom portalu intervju.

Što se tiče njegove uloge u Kriznom štabu...ako je sve vreme u svađi sa dr Konom ( nevezano za ovu pandemiju ) možda je hteo da tera neki inat i da priča sve suprotno od Kona, ali...

Mislim da je želeo da ohrabri narod, pretpostavljam.

Radi u jednoj dečijoj klinici u mojoj ex ulici i komšinica je pričala sa njim nedavno.. Ostavio je na nju pozitivan utisak, kao čovek.

Ne znam kakav je stručnjak u svojoj oblasti. Neki ga hvale a neki kude..

Jelena

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
14.04.2020.
Broj reagovanja
274
Horoskop
Vaga
Pa sva ta prica javno,preko ledja gradjana.Na zalost postoje ljudi koji ne razmiljaju siroko,nego se ponasaju onako kako im se kaze i bez puno razmisljanja veruju u sve... radeci ovaj posao koji radim vecina tako funkcionise,smatram da su trebali da se prepucavaju oci u oci a da prema gradjanima imaju jedinstveni stav... neko mora da preuzme odgovornost za to sto je bilo isto ici u “shopping u Milano” ili sedeti u svojoj zemlji zbog bezbednosti

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
smatram da su trebali da se prepucavaju oci u oci a da prema gradjanima imaju jedinstveni stav..

Slažem se milion posto. Ovaj Krizni štab nema jedinstven stav, i nije samo u pitanju Nestorović..često se i dr Kon i onaj epidemiolog iz Niša razilaze u stavovima..

Pa evo najsvežijeg primera.

Juče na KZŠ ministar Lončar kaže da ne treba dizati paniku kada su brojke u pitanju a dr Kon u nekom TV intervjuu kaže da je situacija zabrinjavajuća, pogotovo kada je Beograd u pitanju.

Ministar smiruje narod, Kon plaši..tako ih ja vidim..

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.886
Horoskop
Ovan
Kada je dr Nestorovic u pitanju moja jedina dilema je da li je on zaista lud ili se samo pravi.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Kakve to ima veze da li je lud? Bitno je da ume da radi svoj posao.
Normalno je da se ne slaže sa tim nazovi štabom, on je doktor, čovek koji treba da pruži nadu pacijentima, da ih ohrabri i opusti. Ova bagra ostala je tu da širi histeriju i paniku.
Jedino što me drži sa druge strane paničnog straha je on i njegov stav „ajmo u šoping“! To je srpski duh! 💪
Jer, ipak, on je Srbin, iz Obrenovca, Kon je jevrejin, Kisićka bosanka...bolE njih za naš srpski narod, to je došlo da grabi i otima šta može! Ne razumem kako takve uopšte mogu da postave da odlučuju o sudbini srpske nacije?'

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.886
Horoskop
Ovan
Ponekad me iznenadiš svojim stavom. Ali ovoga puta sam šokiran.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Čudno mi je da ne prepoznaješ da je o meni pisao dr Arčibald Rajs. 😂

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.886
Horoskop
Ovan
Kakve to ima veze da li je lud? Bitno je da ume da radi svoj posao.
Normalno je da se ne slaže sa tim nazovi štabom, on je doktor, čovek koji treba da pruži nadu pacijentima, da ih ohrabri i opusti. Ova bagra ostala je tu da širi histeriju i paniku.
Jedino što me drži sa druge strane paničnog straha je on i njegov stav „ajmo u šoping“! To je srpski duh! 💪
Jer, ipak, on je Srbin, iz Obrenovca, Kon je jevrejin, Kisićka bosanka...bolE njih za naš srpski narod, to je došlo da grabi i otima šta može! Ne razumem kako takve uopšte mogu da postave da odlučuju o sudbini srpske nacije?'
Kakve veze ima da li su oni jevreji, srbi, muslimani? Ocenjivati ljude na osnovu nacionalne pripadnosti je fašizam.
A Nestorovic nije u kriznom stabu da bi klovnovskim izjavama i temama u medijima zabavljao ovaj nesrećan narod, već da ga upozorava na opasnosti, koje ovo vreme donosi.
Ovo je jedna od onih priča koje sam naveo da mi je zaista besmisleno da objašnjavam koliko loše da nam pulmolog ispred predsednika (koji se sve vreme cereka) priča da nam stiže sranje od virusa, da idemo slobodno u šoping u Milano, jer smo mi genetski jači od italijana.
Ja razumem da ti želiš reći da je u ovim teškim vremenima važno da pozitivno razmišljamo, ali njegov posao (član kriznog štaba u borbi protiv korone) nije da nas zabavlja. A posebna je priča da ja nikako ne mogu da shvatim kako uopšte to njegovo lupetanje može ikoga da zabavlja.

Poslednja izmena:

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac
Od onog njegovog predavanja o plavim očima (dostupno na YT) ja nešto čoveku ne verujem ni kad bi rekao da je danas 30 stepeni. Podržavam pozitivan stav, ali me izluđuje taj populizam. On je iskoristio pandemiju da stekne status medijske ličnosti i prodaje se kao i ove starlete.
Od kad sam videla to predavanje o plavim očima, ne pratim uopšte šta on i kako priča. Precrtala sam ga.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Ali ja zaista imam isti stav kao on. Dobro osim to sa plavim očima. (Imam drugu teoriju o ulozi marsovaca na ovoj planeti, verujem da su oni pobili dinosauruse da bi pripremili planetu za nas ali to je druga tema).
Pogotovo što znam ljude koji su za sve vreme buktanja zaraze u Milanu išli tamo, jer transport uvek radi i niko se nije zarazio. 💪😊

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Uh..na 3.20 kaže da smo dobro prošli a da su ga svi napadali.

Ne mislim da baš dobro prolazimo, evo dve objave sa Tvitera, gledajte brojke, političari nisu važni :)

Tviter objava Bojana Pajtića :

" Vučić reče da smo prestigli Nemačku u broju testiranih po glavi stanovnika. Bravo, razvalio si Švabe! A tek kad su NOVOZARAŽENI u pitanju! Kod nas danas 412 na 7 miliona stanovnika, kod njih 128 na 83 miliona. Četrdeset puta si uspešniji u zaražavanju, BUKVALNO UBIJA @avucic "

I objava Dragana Đilasa ( obratite pažnju na brojeve )

" Tri nedelje, 01.06- 21.06. 1.373 zaraženih 16 mrtvih

Tri nedelje, 22.06.-12.07. 5.466 zaraženih (4x više) 136 mrtvih (8x više)
Toliko o tome da izbori, kampanja, utakmice i sl. nisu imale uticaj na širenje bolesti. I da su za skok obolelih krivi protesti i građani. "

Možda smo dobro prošli dok je trajalo vanredno stanje, tj dobro smo prošli u odnosu na druge evropske zemlje ( Italija i Španija )...ali sada ne prolazimo dobro.

I da se vratim na temu..našla sam link intervjua datog za portal BG online

https://bgonline.rs/dr-branimir-nestorovic-knjiga/

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Još ne znamo da li smo dobro prošli dok ne preguramo do 80% zaraženih.

Vrh Dno