• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Dokumentarne emisije

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.753
Horoskop
Lav
Dolaskom kablovske televizije u naše domove, u prilici smo da gledamo mnogo kanala sa velikim izborom sadržaja, i različitih žanrova.

Ne gledam puno televiziju, ali ipak odvojim vreme za dokumentarne emisije na TLC-u, ID-u, National G., History...

Volim da gledam dokumentarne emisije na ovim kanalima. Od zanimljivih emisija izdvojila bih "Ekstremni preobražaj" na TLC-u, "Nestali" na ID-u i "Za koga sam se ja to udala/oženio" na ID-u.

Da li volite dokumentarne emisije i koje kanale najčešće gledate?

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Nemam kablovsku. A i ovo što sada ima nije za preporuku, mislim na redovne kanale. Nekada je bilo dobrih emisija i serija iz oblasti umetnosti, istorije, književnosti, u okviru školskog i obrazovnog programa...ko se seća. Sada je sve to srozano. Televiziju slabo pratim, smatram da mi oduzima vreme za nešto mnogo korisnije.:)

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
da nekada je bilo mnogo obrazovnih i putopisnih emisija.... sada ništa, mislim na naše kanale....:thumbsdown:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.395
Horoskop
Ovan
Discovery i History su dva moja omiljena kanala.

Beba

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.10.2014.
Broj reagovanja
11.256
Horoskop
Ovan
Jako volim dokumentarne filmove i što se tiče TV-a jedino pratim kanale Diskovery i History!

Beba

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.10.2014.
Broj reagovanja
11.256
Horoskop
Ovan
A što volim dokumentarce koje pravi Memedović, tj. nekako više piljim u njega nego u radnju filma;)

Vrh Dno