Dok napolju miriše......ja....

G

Gea

Gost
Vedar sunčan dan, kora hleba i mir u duši - i ja ne mogu da smislim veće i stvarnije sreće.

~Vladan Desnica

Taca

ona, stara
Član
...dok napolju miriše pokošena trava, završavam ručak i polako se spremam da odem na posao...

šufnudla

neprilagođena
Član
Dok napolju miriše lipa, dišem na škrge i grcam za kompjuterom.
Ne znam zašto, al miris lipe mi strašno smeta...:thumbsdown:

Beba

Poznata ličnost
Član
...lavanda:smug:
Ispod prozora gde provodim onaj najlepši deo dana, odmor, komp, muzika naziru se vrhovi visoko izrasle lavande, koja pored svog prelepog mirisa ima i kraljevski izgled. Ali meni ni to nije dovoljno pa u istu tu sobu unesem buket lavande i zamislite kako mi je:)

Beba

Poznata ličnost
Član
...mirisalo ili ne, svejedno je, ja sam se zabarikadirala u kuću i ...eto...

šufnudla

neprilagođena
Član
Iz pete udišem ovaj vazduh zasićen mirisom smokvi, četinara i ruzmarina (šteta što ne može da se pakuje "za poneti")...i razmišljam o tome kako ovi Grci, i pored ovolikih stranih turista i pored toga što su u EU, ne prave ustupke ni milimetar... Ne bi oni napisali na engleskom naziv i sastav prehrambenog proizvoda, niti ih briga što niko osim njih ne čita njihovo pismo... Čudo jedno!
Al ako pogledate, nit ih Evropa nešto pritiska zbog dugova, nit se strani turisti bune što ništa i nigde ne piše i na engleskom, ne prozova ih Evropa ni zbog spora sa Makedonijom, ma sve im se prašta i preko svega se prelazi. Kaže mi prijateljica (udata za Grka, inače) da Grci polako prodaju obalu i da im zato Evropa sve toleriše... Kaže da u Atini samo još Akropolj nisu prodali...:(

Landa

Poznata ličnost
Član
Da, mozemo se pitati -a, zasto ih ne diraju. Previse opasni ili bezopasni.:rolleyes:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Iz pete udišem ovaj vazduh zasićen mirisom smokvi, četinara i ruzmarina (šteta što ne može da se pakuje "za poneti")...i razmišljam o tome kako ovi Grci, i pored ovolikih stranih turista i pored toga što su u EU, ne prave ustupke ni milimetar... Ne bi oni napisali na engleskom naziv i sastav prehrambenog proizvoda, niti ih briga što niko osim njih ne čita njihovo pismo... Čudo jedno!
Al ako pogledate, nit ih Evropa nešto pritiska zbog dugova, nit se strani turisti bune što ništa i nigde ne piše i na engleskom, ne prozova ih Evropa ni zbog spora sa Makedonijom, ma sve im se prašta i preko svega se prelazi. Kaže mi prijateljica (udata za Grka, inače) da Grci polako prodaju obalu i da im zato Evropa sve toleriše... Kaže da u Atini samo još Akropolj nisu prodali...:(
Visestruki arsini... Kakva EU, kakvi bakraci? U Bugarskoj na ulici prodaju cigarete! Dzeparete u menjacnicama!
Pokupovace sve u Grckoj, a onda ce im ionako biti svejedno.

Vrh Dno