Daje se na znanje

Taca

ona, stara
Član
Nemam ništa da kažem pametno, čisto da se javim i ovde. 🙄

Nicky

oćem, nećem
Urednik
krečilo se danas.
posle 3 sata nedostupnosti sajta: sa moralnom i psihičkom podrškom @Stemis -a USPELI smo zajedničkim snagama da nadogradimo server.
i sada gledajte da ne prosipate rakiju..

živeli!

odoh da usisavam :D

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Nedavno sam dobio zahtev za brisanje naloga na forumu.
Kao sto verovatno znate, takvih zahteva je bilo ranije i svi do jednog su bili uvaženi, bez obzira na razlog. I bila je tema u kojoj se o tome pisalo.
Međutim, temu sam izbrisao i više nema brisanja naloga. Kome se forum ne dopada, ne mora da dolazi. Ali da brišem nalog i sav objavljeni sadržaj clana koji to zahteva neću više ciniti, jer time ne poštujem trud i pisanje ostalih članova, kao i članova urednistva.

Nicky

oćem, nećem
Urednik
sa jednog drugog sajta:

Свака порука, након што је послата, постаје власништво сајта. Комплетну одговорност (моралну, правну и кривичну) за садржај објављених порука сносе искључиво њихови аутори, чије је корисничко име означено поред поруке. Без одобрења администратора, забрањено је умножавање и копирање садржаја форума. Такође је забрањено тражити од администратора да се члану промени корисничко име или обрише налог. Уколико члан одлучи да више не пише на форуму - не мора. Уколико члан одлучи да не посећује форум – не мора. Уколико неко мисли да овај Правилник не може да испоштује, поштеније је да не почиње са писањем на форуму. Управа сајта му се захваљује на фер-плеју. Нико није обавезан да буде члан овог форума. Као што је већ раније речено, форум представља онлине заједницу људи добре воље. Свако ко одлучи да пише на форуму, подразумева се да је овај Правилник прочитао, разумео и прихватио.

Njavica

Dreamer.
Član
E drago mi da nema brisanja naloga, hvala! Jer koliko god me sramota bila pisanja, stojim na internetu sa nekim davnim pisanjima, i nema brisanja nema ničeg, nego eto čekamo zaborav.

Vrh Dno