Daje se na znanje

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Najzad!
Ili: O, ne!
Elem, forum prešao na verziju 2.0. :woot:
Prevoda nema, kao što vidite. Biće, kad nađem vremena. Ako primetite da nešto ne šljaka, prijavite "kvar" ovde.

Nicky

oćem, nećem
Urednik
nažalost u Minhenu.. server ostade bRez struje...

Due to a technical disruption regarding the power supply in our data center Munich some servers temporary lost their power. Although only a part of our data center in Munich is affected by this disruption, it is possible that your server is among the affected ones and it might be offline right now. We ask for your understanding that we want to give the highest priority to solving this problem as quickly as possible and that, therefore, we are not reachable as we normally are and that we cannot respond to your messages as quickly as we normally do. All services that are affected will be checked by us. If your service is unreachable, you do not need to send us a message, we will check it on our own. We are doing everything in our power to bring your services back online as quickly as possible!
UPDATE 21:30 UTC +1: Power supply problem has been solved. All servers habe been brought back online. There still exists a routing problem so some servers might be unreachable from some parts of the internet. 99% of all servers, however, are accessible without problems. We are working hard to fix this routing issue finally right now. We will keep you updated.
UPDATE 10:00 PM UTC+1: The remaining network problems finally have been solved, all servers are accessible from all parts of the inernet again. We sincerely regret the inconveniences you had, please accept our deepest apologies. We will take all measures necessary so that the same problem cannot occur in the future again.
@Stemis , opet nisi platio račun? :D

Poslednja izmena:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Nemojte u porukama stavljati smajlije sa telefona, prijavljivaće vam se greska. Danas sam to skontao.

Nicky

oćem, nećem
Urednik
samo da znate... sjexxx sam server :nailbiting::zbunjen::o, ali Jopet i popravio :woot:
ako želite da pljujete, pravo na poglavicin (aka crnac) zid :roflmao:

@Stemis , sfini :cigar:

Nicky

oćem, nećem
Urednik
nažalost:

At the moment, we are experiencing difficulties in our data center Nürnberg. Your server might be unreachable. All of our staff are working on this issue. We ask for your understanding that we want to give the highest priority to solving this problem as quickly as possible and that, therefore, we are not reachable as we normally are and that we cannot respond to your messages as quickly as we normally do. All services that are affected will be checked by us. If your service is unreachable, you do not need to send us a message, we will check it on our own. We are doing everything in our power to bring your services back online as quickly as possible!

Please note: There are no problems in our data center Munich, all servers are still online.
pljuvanje na Poglavicin zid! ;)

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Izbrisane su sve arhivirane teme. Pored toga sto one vise nece biti dostupne za citanje i pregled, smanjice se i statistika broja poruka i lajkova za sve clanove cije su poruke i teme arhivirane.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
E da, buduci da više nema foruma Grupna terapija, nema više ni statusa specijalnih članova. Prema tome, od sada samo urednici i članovi. O statusima (titulama) članova je već bilo priče, pa ako neko smatra da trebamo ponovo, neka pokrene diskusiju u forumu Knjiga utisaka. :)

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Dodao sam i ćirilično pismo prevoda foruma. Ono sto nije deo prevoda, ostaje na latiničnom pismu, na primer lajkovi.
Ponavljam, nasa je preporuka da se koristi pre svega latinicno pismo, buduci da je forum regionalnog karaktera. Hvala vam na razumevanju.
Bilo je članova koji se nisu slagali sa ovom mojom preporukom, pozivajući se na ustavom zajemčeno pravo upotrebe ćiriličnog pisma. Podsećam da Ustav RS garantuje upotrebu ćirilice pred državnim organima i ustanovama RS. Ćaskanja forum nije državni organ i to je suština. Ipak, ponavljam, pisanje latinicom je preporuka, ne i obaveza, a naravno, linkovi na forumu mogu da se prikazuju na ćirilici za one koji tako žele. Tekstove koje objavljuju korisnici ne preslovljavamo na drugo pismo.

Taca

ona, stara
Član
Hvala lepo. 😍

Što se tiče pisanja na bilo kom pismu mogu da govorim isključivo u svoje ime.
Pišem na oba pisma jer sam tako u mogućnosti. Prema regionu nemam nikakvu obavezu, jer niti sam vlasnik sajta, niti sam državna ustanova. Ko želi da me čita, neka nauči moje pismo, ko ne želi, ne mora. Ovde sam isključivo zato što je meni lepo, nemam potrebu da ugađam regionu niti da me svi vole.
Hvala na mogućnosti da iskažem svoj stav.❤

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Milion puta sam pisao i brisao odgovor.

Ključna reč je PREPORUKA. Neobavezujuća. Ljubazna. Zamolna. :)

Taca

ona, stara
Član
Veruj mi da te razumem. To je divan stav i razumna molba.
Međutim, to je sve prevaziđeno. Danas sve može da se prevede, svaka aplikacija je ujedno i prevodilac, ljudi mogu bukvalno da pišu na arapskom a da nikome nije problem da pročita ako želi. Internet se i svodi na mogućnost da komuniciramo ovako različiti. I da prihvatamo tuđu različitost. 😍

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Hvala tebi sto si iskazala svoj stav i mišljenje. :)
Preporuka ostaje, a na vama je da li ćete je uvažiti ili ne. Kao sto sam već naveo, nije obavezujuća, tako da nema nikakve potrebe za polemikom.

Nicky

oćem, nećem
Urednik
.. da tjemo da krečimo notjas ili sjutra preko dana ili notji.
U pitanju je nadogradnja server softvera (jengleski: distro upgrade).
Šta to znači za vas?
elem, netjete motji da tjaskate nekoliko sati, kukuuuuu.. :borg:

Pljuvanje kao i obično na gazdin zid :D

Vrh Dno