Daje se na znanje

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Društvo, ne znam jeste li primetili da je @Nicky postao šerif. Dobro, bio je i ranije, ali sada nosi značku (admin). :)

Nicky

oćem, nećem
Urednik
@Nicky , hvala ti što nas sve voliš a zamisli tek koliko mi tebe volimo, ne samo zato što puno činiš za ovaj naš divni forum, nego i onako što si ok i što nas voliš ovako uvrnute!
@Beba hvala na lepim rečima :)
samo vi ostanite takvi kakvi ste i uživajte na ovom prelepom forumu ovog indijanca :D

Društvo, ne znam jeste li primetili da je @Nicky postao šerif. Dobro, bio je i ranije, ali sada nosi značku (admin). :)
@Stemis i tebi hvala :)

@all, znači ako je forum zatvoren, moja malenkost "drdna" Jopet nešto oko servera i čim proradi možete slobodno da pljujete i psujete na mom profilu (jer samo na njemu ne važe Pravila ovog foruma tj. našeg poglavice(iskaz kao novog admin/šerifa)) :playful::cigar:

Ćaskalice šta da kažem, nadam se da uskoro nećemo menjati server, obećati ne mogu. ;)

Ugodno veče i sve najbolje svima!

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
U najkracem:
Poslednjih par dana forum je postao mesto za ispravljanje nekih nerasciscenih racuna, te je i ovde bilo sukoba, rasprava, "igranki" itd.
Bio sam maksimalno tolerantan, posebno zbog dolaska odredjenog broja novih clanova. Mislio sam da je sve sjajno uklopljeno, ali sam debelo pogresio u proceni.
Dakle, posto je stanje postalo nepodnosljivo, od sada, svako ko na bilo koji nacin prekrsi pravila ponasanja na forumu bice trajno udaljen sa foruma. Takodje vas upozoravam da cu svoja ovlascenja koristiti bez pardona i upozorenja.

T

Time

Gost
Prema tome vodite računa o svojim privatnim porukama, drage slike, razgovore i šta već imate sačuvajte ili obrišite na vreme.

H

Helsing

Gost
U najkracem:
Poslednjih par dana forum je postao mesto za ispravljanje nekih nerasciscenih racuna, te je i ovde bilo sukoba, rasprava, "igranki" itd.
Bio sam maksimalno tolerantan, posebno zbog dolaska odredjenog broja novih clanova. Mislio sam da je sve sjajno uklopljeno, ali sam debelo pogresio u proceni.
Dakle, posto je stanje postalo nepodnosljivo, od sada, svako ko na bilo koji nacin prekrsi pravila ponasanja na forumu bice trajno udaljen sa foruma. Takodje vas upozoravam da cu svoja ovlascenja koristiti bez pardona i upozorenja.

Vrh Dno