Daje se na znanje

Njavica

Dreamer.
Član
a ja cekam da ti isto prebacis neke tekstove kojih ima tamo ;)

Taca

ona, stara
Član
Daje se na znanje....

dobos.gif

više neću biti urednik na forumu, biću član kao i pre :)

Taca

ona, stara
Član
Ako nastaviš da brljaš sa slovima, tražiću da ponovo budem urednik! Pročitaj ponovo! :p

Poslednja izmena:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
:laugh: Pročitao ponovo i ispravio sam greške. :) @Taca ukoliko se ukaže potreba biću slobodan da ti ponovo dam urednička ovlašćenja, i da se razumemo, ti ni prošli put nisi tražila da budeš urednik. A siguran sam da bi mi i ostali bivši urednici izašli u susret i pomogli ako ih fino zamolim. :)

Poslednja izmena:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Trenutno imamo problem sa mnogim android browserima koji po prvi put pokusavaju bezuspesno da otvore sajt. Javlja se sledeca greska:
Screenshot_2016-06-18-19-43-22.jpg
Ovo je na starom Chrome, dok nakon azuriranja sajt se otvara. Apus browser otvara sajt ako je ranije instaliran, nakon poslednjeg azuriranja nece. Slicna situcija je i sa drugim android browserima, neki otvaraju sajt, neki ne. Radimo na resavanju problema.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Drago mi je. :) Da, i ja na svom telefonu. Ali na tabletu na kom sam ga instalirao nece.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ipak, majstor rešio da radi vikendom. :) Daklem, malo strpljenja, ali psovanje je dozvoljeno. Naravno, glavnog majstora, a taj nisam ja. :p

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Hvala Nidzo. Evo slikovitog uputstva za one kojima je potrebno. :)

Beba

Poznata ličnost
Član
@Nicky , hvala ti što nas sve voliš a zamisli tek koliko mi tebe volimo, ne samo zato što puno činiš za ovaj naš divni forum, nego i onako što si ok i što nas voliš ovako uvrnute!

Vrh Dno