Daje se na znanje

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Forum je danas privremeno bio isključen zbog ažuriranja softvera.
Server je tokom prošlih dana bio pod DDOS napadom. U toku je njegovo stabilizovanje. Zbog navedenog forum funkcioniše sporije nego inače.

B

Banop

Gost
Sve da pitam pa zaboravim, zašto ste promenili platformu ?
Ovaj novi forum mnogo bolje izgleda i naravno moderniji je.
Jel postoji nešto pored toga po čemu je bolje od MyBB-a ?

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Pregledniji je, to sto trenutno imamo problema sa serverima, druga je prica, ali definitivno pregledniji i prakticniji.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ne znam da li ste primetili, ali sam podesio da se na početnoj strani u spisku prisutnih članova ne pojavljuju njihova imena već avatari. To je do sada bila "privilegija" samo za urednike foruma a od sada za sve. Nadam se da vam se dopada.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Nadam se da vam se dopada to što je obojena pozadina dugmića. Voleo bih da pročitam vaše utiske, da li je ovo dobro, da li su boje prikladne...

saska

penelopa
Član
fino,jasno,uocljivo:thumbsup:..osim sto ja sad ne vidim ono dugme za -urediti-?kad nesto zelimo da ispravimo..

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Pretpostavljam da to ne vidis zato sto je uredjivanje urednicka opcija :genije:

dusicaa

Suspendovan nalog
U pocetku mi se ucinilo mnogo sareno :),medjutim,nije.Iznecu sta bih ja uradila a na tebi ( vama) je da odbijete:D
Naime s desne strane imas tri plava dugmica (Svidja Vam se, odgovoriti i preporuciti),ja bih ovo srednje dugme da bude ova prljavo roza ili koja je vec to boja.Nekako mi fali ravnoteza boja.Eto nemo; se ljutite :)
I gde je nestalo dugme "urediti" ?

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
U pocetku mi se ucinilo mnogo sareno :),medjutim,nije.Iznecu sta bih ja uradila a na tebi ( vama) je da odbijete:D
Naime s desne strane imas tri plava dugmica (Svidja Vam se, odgovoriti i preporuciti),ja bih ovo srednje dugme da bude ova prljavo roza ili koja je vec to boja.Nekako mi fali ravnoteza boja.Eto nemo; se ljutite :)
I gde je nestalo dugme "urediti" ?
Misliš na dugme Odgovoriti? Pa ono i jeste plave boje (nije prljavo roza). Praktično su plave boje oni dugmići koji imaju funkciju, dok su braon boje oni koji nemaju neku bitnu funkciju.
Jel? Admin je tu? Samo je nevidiljiv? Hm....:cautious:
Ne, ja nisam u to vreme ništa menjao, niti bio na forumu. Dugme Urediti bi trebalo da bude dostupno samo 15 minuta od objavljivanja vaše poruke. Nakon toga ono vam više nije omogućeno (poruke se mogu izmeniti samo 15 min nakon objavljivanja, jel te), a stalno je dostupno urednicima foruma.

Vrh Dno