Da te pitam

Taca

ona, stara
Kupanje 😊

Ovo nije tema "ili - ili" to imamo, ovde se postavlja pitanje Osobi Ispod.

OI: Da li doručkujete?

Живота

Poznata ličnost
Da, i to više puta... prvi doručak mi je u 8, drugi izmedju 9 i 9.30 i treći oko 11, s tim što izmedju gricnem nešto, čisto da premostim...

Pitanje: Da li pijete jogurt uz burek?

Taca

ona, stara
Auuu, ček da razmislim... Pre par godina, zove me prijateljica na jutarnju kafu na jedno predivno mesto... Subota, divan dan, sedimo napolju, talasi miluju obalu, nas dve dobro raspoložene... I aj, kao, jedna ljuta uz kafu... Priključi nam se neko random društvo, jedna po jedna, pojavi se i neki klinac sa gotatom... Ostadosmo mi do večeri tamo... Ne mogu da kažem da je bilo pijanstvo jer mi je prijala atmosfera i ne sećam se da sam ikada tako spontano provela dan, pa mi se nije "primio" alkohol. Iskustvo: muški, na nogama, ni da me takne! 😂

Imate li "svoje" mesto gde pijete kafu, srećete drage ljude?

Aleksija

Oportunistkinja
Ranije je bilo nekoliko takvih mesta. Bila su mi najprijatnija ona koja liče na ona iz spotova Tome Zdravkovića. :) A sada su to uglavnom ili previše etno ili previše urbano. Tako da sada uglavnom drage ljude srećem ili po kućama ili online, i u oba slučaja mi izuzetno prija. ❤

Koju veštinu bi voleli da imate? :)

Живота

Poznata ličnost
A da! Jel idete na skijanje? Ja recimo ne, nikad u životu nisam stao na skije! Od zimskih sportova upražnjavam samo grudvanje i grejanu rakiju!:D

Vrh Dno