Da li žene više vole loše momke?

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
To nije stereotip, već samo po sebi činjenica. Muškarci koji dominiraju obično konzumiraju duvan i alkohol, imaju tetovaže i imaju impulsivno ponašanje. Ali žene i te kako padaju na njihov šarm.

Biraju nekoga ko može da donosi odluke umesto njih

Žene veruju da bi njihov život bio mnogo lakši kada ne bi morale same da donose važne odluke, piše Klix.ba.Zato su žene radije s partnerima koji mogu da preuzmu kontrolu i donesu svaku odluku umesto njih. Kada se na to naviknu, postaju zavisne o njima.

Fini momci su im dosadni

Muškarci koji vole romantične šetnje i držanje za ruke jednostavno im nisu privlačni. Umesto toga radije bi bile s partnerom koji ima avanturistički duh, nekim ko će ih povesti u divlju avanturu.

Zanimljiva mi je ova tema, video sam je na B92. Ako smem da pitam, koga bi odabrale, nekog finog momka u elektricnom automobilu ili frajera na bajku? Mada je pitanje prilično glupo, i ja bih ovog na bajku, zbog bajka, naravno. :D

Njavica

Dreamer.
Član
Ne volim baš bed bojs ali, volim muškarca sa stavom, koji zna šta hoće od sebe i od života. To šta će on da vozi i da li je istetoviran nije baš bitna stavka na listi. Pogotovu se grozim dela sa konzumiranjem alkohola. E sad problem je kad se to očekuje od svakog muškarca a da se ne lažemo nije baš svaki takav.

Taca

ona, stara
Član
Ukusi se menjaju sa godinama. Ono što sam volela pre sada me uopšte ne privlači i obrnuto. Sa 20 sam birala jedno, sada nešto sasvim drugo. Mada i kod muškaraca često postoji taj životni ciklus od momka koji se dokazuje do ostvarenog muškarca koji ima drugačije ponašanje, spran je da pokaže emocije i obraća pažnju na svoje zdravlje. Verujem da postoje parovi koji su prošli ciklus od mačo bajkera do romantičnog, pouzdanog dobričine. Mada ovo nije pitanje za mene, više je namenjeno klinkama koje imaju romantične iluzije.ene pak zanima druga strana priče, da li bi muškarac radije izabrao dobru, povučenu ženu koja ne izlazi, ne puši, nema društvo...ili mangupa od žene, veselu, druželjubivu, avanturistu, koju ne drži mesto i koja će ga usrećiti u krevetu?

simpleman

Novajlija
He,he evo jednog 55-old bad boy-sa, koji voli romantične šetnjice,držanje za ruke,svira gitaru i ima motore ali planira kupiti i električni automobil,daa i tetovira se:D:roflmao:,inače volim i cveće,kik boks i balet.

Prilozi

Poslednja izmena:

simpleman

Novajlija
A evo i bed boy bajkera, ali se ne vide tetovaže a i kraći sam za bradu.Izvinjavam se ako sam dosadan sa fotografijama,vi slobodno recite.Elem hteo sam reći da ženice možda i pogreše kada nekoga biraju samo po izgledu ali ista je stvar i sa nama muškarcima.Na svu sreću sretno sam oženjen i ne moram u ova vremena tražiti bolju polovinu.

Prilozi

Poslednja izmena:

Taca

ona, stara
Član
@simpleman ti mora da si neki moj Laloš ili Sremac sudeći po šeširu. Pošto nisam pratila dešavanja od kako si ti ovde, ima li neka tema gde si se predstavio. Da nam kažeš nešto o sebi. :)

...izvinjavam se na spamu, čovek je ionako zatvorio ovu temu pokazavši da ne postoje dobri i loši momci, niti da treba suditi o čoveku na osnovu toga kako se oblači ili šta vozi.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Jaoo kako me nervira taj stereotip da volimo lose momke, a posebno ovo: ''muškarci koji dominiraju obično konzumiraju duvan i alkohol, imaju tetovaže i imaju impulsivno ponašanje. '' Bljuc!!!

Znaci nikad se lozila na lose momke nisam, ni dok sam bila tinejdzerka sa pilecim mozgom i srcem Penelope iz Odiseje ( citaj nevino i naivno), a kamo li sad, prekaljeni majstor ljubavnih promasaja.

Volim dominantne, tacnije jake muskarce ( mada generalno volim jake ljude, neovisno o pol i vrstu odnosa ), sto ne podrazumeva da je buzdovan sa zavisnim aktivnostima i ilegalnim prihodima. I uvek sam zelela imati dominantnog/jakog, a ko za inat, na mene su se vecito slabici lepili, valjda zato sto pusim ko turcnin, pijem sve cesce, a impulsivna sam bila jos u majcinom stomaku, pa sam za njih taj ''los momak'' :roflmao: Samo, ovaj los momak ovde voli da svako sam svoje odluke dnosi, stoji iza svojih stavova i po cenu zivota, bude hrabar i lud i za ozbiljne stvari i za zajebanciju. Samo da nije mrtvo puvalo ( romantika je super, dok ne predje u patetiku, a verujte ima i pateticnih muskaraca).

Meni vise zanima, kakve zene vole jaki muskarci? To mi je enigma. Ako neko zna odgovor na to pitanje, bila bih duboko zahvalna da mi kaze.

Poslednja izmena:

simpleman

Novajlija
@Anchy,pokušao bih ti odgovoriti na ovo tvoje pitanje samo ne znam dali sam dovoljno jak za ovaj odgovor,ispašće da sam sebe hvalim da sam jak.Verovatno bi od nekoga dobio i etiketu polubuzdovan ali etikete se uglavnom lako lepe:D.Podjimo od stanovišta da sam jak muškarac a to i jesam ;)(jer kakav bi bio jak muškarac ako nije siguran u sebe) moj odgovor bi bio sledeći: Uvek sam voleo i još uvek volim jake žene, tačnije jednu takvu imam pored sebe i mogu reći da mi je život sa njom med i mleko što bi se reklo.Nije bilo lako na početku naše veze ni meni ni njoj.Za mene je bio izazov osvojiti je ali mi je to prijalo jer kao što rekoh jake žene su mi bile u krvi.Bila je svojeglava i još je uvek haha i znali smo sate i sate provoditi u diskusijama čak i oko nazovi banalnih stvari,nije se ona dala nisam ni ja i tako skoro u nedogled,nismo na početku bili nešto posebno zaljubljeni jedno u drugo ali opet nismo mogli jedno bez drugoga.....i eto tako dan za danom i tu smo gde smo.Interesantno je to da što smo stariji to se sve više volimo,svakoga dana sve više.Sa jakom ženom nikada nije dosadno bi bila moja konkluzija! Samo jaka žena može izaći na kraj sa ovakvim polubuzdovanom kao što sam ja;):D

SIMPLE MAN

Taca

ona, stara
Član
Svi vole jaku osobu pored sebe. I ženu i muškarca. Jer svima nama u nekom trenutku treba oslonac. Ali jak partner može i da se napravi, dobrom afirmacijom. Podrška i ljubav stvaraju sigurne, samouverene osobe. Slinu od partnera žele samo kompleksaši, često i nasilnici.

@simpleman , verujem da podržavate jedno drugo u životu, to je recept za sreću. 😊

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
@Anchy,pokušao bih ti odgovoriti na ovo tvoje pitanje samo ne znam dali sam dovoljno jak za ovaj odgovor,ispašće da sam sebe hvalim da sam jak.Verovatno bi od nekoga dobio i etiketu polubuzdovan ali etikete se uglavnom lako lepe:D.Podjimo od stanovišta da sam jak muškarac a to i jesam ;)(jer kakav bi bio jak muškarac ako nije siguran u sebe) moj odgovor bi bio sledeći: Uvek sam voleo i još uvek volim jake žene, tačnije jednu takvu imam pored sebe i mogu reći da mi je život sa njom med i mleko što bi se reklo.Nije bilo lako na početku naše veze ni meni ni njoj.Za mene je bio izazov osvojiti je ali mi je to prijalo jer kao što rekoh jake žene su mi bile u krvi.Bila je svojeglava i još je uvek haha i znali smo sate i sate provoditi u diskusijama čak i oko nazovi banalnih stvari,nije se ona dala nisam ni ja i tako skoro u nedogled,nismo na početku bili nešto posebno zaljubljeni jedno u drugo ali opet nismo mogli jedno bez drugoga.....i eto tako dan za danom i tu smo gde smo.Interesantno je to da što smo stariji to se sve više volimo,svakoga dana sve više.Sa jakom ženom nikada nije dosadno bi bila moja konkluzija! Samo jaka žena može izaći na kraj sa ovakvim polubuzdovanom kao što sam ja;):D

SIMPLE MAN
Hvala na odgovoru. Dakle jaki vole jake, sto je i logicno. Znaci moram negde nesto da promenim pa da me jaki primete :D

simpleman

Novajlija
@Anchy,Negde u jednoj od tema na ovom forumu si koliko se sećam napisala da si u vezi,da si kojim slučajem slobodna preporučio bih ti moga kuma koji je jak muškarac i nije loš momak, jedno duže vreme je a single man i duša od čoveka je,po meni je jak jer je zadnjih nekoliko godina sam dvoje dece izveo na pravi put i sada su svoji ljudi.Mišljenja sam da jak muškarac mora posedovati i ovu osobinu da bi se nazvao jak.Još bih mogao o njemu pisati ali dobiću opomenu od urednika da skrećem sa teme:D

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
@Anchy,Negde u jednoj od tema na ovom forumu si koliko se sećam napisala da si u vezi,da si kojim slučajem slobodna preporučio bih ti moga kuma koji je jak muškarac i nije loš momak, jedno duže vreme je a single man i duša od čoveka je,po meni je jak jer je zadnjih nekoliko godina sam dvoje dece izveo na pravi put i sada su svoji ljudi.Mišljenja sam da jak muškarac mora posedovati i ovu osobinu da bi se nazvao jak.Još bih mogao o njemu pisati ali dobiću opomenu od urednika da skrećem sa teme:D
Slobodna sam kao ptica, ali isto tako zivim u p**** materini, pa se bojim da tvoj predlog nije realan. Ali cenim preporuku :)

simpleman

Novajlija
Za tako svestranu ženu ima kuma da naučimo da leti:).Baš sada pričam sa ženicom i pokazao sam joj tvoju sliku,kaže moja bolja polovina da si super a još kada sam joj pročitao tvoju reakciju iz teme-sport naš nasušni i kojim sportovima si se bavila dodaje,da mene nisi oženio Anchy bi bila ko stvorena za tebe.:thumbsup:Sada da više ne smaram, ovaj matori bad boy ti želi da se što pre vratiš iz te p.materine,budi nam zdrava i vesela!

Vrh Dno