Da li vozite?

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010
Broj reagovanja
405
Horoskop
Vodolija
Da li vozite i sta mislite kakav ste vozac?
Ja mislim da dobro vozim... Vozim vec 12godina i nikad nisam imala ni jednu nezgodu, osim za vreme obuke sa instruktorom cije su noge bile na kocnici B).... a ipak smo kucnuli jedan auto ispred nas... Mozete da zamislite? Ako je ikakvo opravdanje sipila je neka kisica :laugh:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009
Broj reagovanja
15.518
Horoskop
Ovan
Vozim od svoje 18.-te, tj. od 1990. godine. Saobracajne nezgode nisu merilo necije umesnosti voznje, osim ako nisu ceste.
Mislim da sam pazljiv vozac, iako volim brzu voznju. Ne mogu da vozim lagano, cak i kada nigde ne zurim.
Do sada sam prosao sa dve prekrsajne kazne, jedna zbog ne vezivanja pojasa, a druga zbog prekoracenja brzine od 32 km/h. :laugh:
Dobio sam godinu dana uslovno, sto mi je bila prakticno najteza kazna, jer sam morao da vozim kao skolarac.

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010
Broj reagovanja
405
Horoskop
Vodolija
Ma znam to sto nisam imala nezgoda nije merilo da li sam dobar vozac... mogli su i uspesno da me eskiviraju :laugh:, nego mi je zanimljivo da mi se desilo tako nesto bas u toku obuke... A nikada ni jednu kaznu nisam dobila, ne kazem da nikad nisam zasluzila, mada se jako trudim da vozim bezbedno...

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009
Broj reagovanja
15.518
Horoskop
Ovan
Hteo sam reci da to sto si imala nezgodu ne znaci da si los vozac.
Ono sto se definitivno moze reci za ucesnike u saobracaju kod nas jeste velika doza saobracajne nekulture i netolerantnosti.

Vedrana

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2010
Broj reagovanja
60
Ne vozim, ali bih volela da to umem:neznam:

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010
Broj reagovanja
405
Horoskop
Vodolija
pa to je vec pola posla :laugh: sad samo uplati negde casove, odvozaj, polozi i voziiiiiii

Ivana

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.02.2010
Broj reagovanja
74
Hehehe! Ja sam vožnju položila prošle godine, i to 1. aprila.B) Mom istraumiranom instruktoru sam samo rekla da se ne čudi što mu je najblesaviji učenik položio na dan šaljivdžija. On se čovek sa mnom stalno kočio-čas od smeha, čas od straha.B) Inače, kod mene je sve naopako-po kiši, snegu i mraku vozim ko bog, a po lepom, sunčanom danu ko dileja. Ako sunce, vrag ga odneo, bije pravo u mene, ja semafor ne vidim. Ne da ne vidim da je crveno, nego bre, ne vidim uopšte semafor.B) Ali, od dobijanja vozačke dozvole, sela sam samo još jednom u kola, jer trenutno nemam auto. A kad ga nabavim, sigurno će biti veselo. 1. april je 1. april.:laugh:

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010
Broj reagovanja
405
Horoskop
Vodolija
Svi imaju zgode i nezgode tokom voznje. Kad su uslovi losiji (noc, kisa, klizav put) vise pazis i bolje vozis po suncanom danu se opustis... a to sto ne vidis semafor? , pa stavi cvike za sunce, mozda ga primetis :laugh:
Inace, sto vise vozis, vozis bolje... videces kad kupis auto i budes imala dobru praksu... i u mom slucaju najbolje sama.. .dokle god su se grcevito drzali za sediste i vikali "pazi!" ja sam brljavila...
A inace, tacno je sto Stemis kaze da ima dosta saobracajne nekulture... pa ja cim sednem za volan pocinjem da psujem... vozacki... kad izadjem iz auta nista kao dr Jackile i mr Hyde... B)))

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009
Broj reagovanja
15.518
Horoskop
Ovan
Ivana G' pid='6252' dateline='1269816739 je napisao(la):
A kad ga nabavim, sigurno će biti veselo. 1. april je 1. april.B)

I ne zaboravi da preko sredstava javnog informisanja obavestiš učesnike u saobraćaju. :laugh:

Ivana

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.02.2010
Broj reagovanja
74
Hehehe!:laugh: Ne može to. 1. april podrazumava iznenađenje:o:)

Lujka

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.09.2009
Broj reagovanja
1.278
Horoskop
Vodolija
Ne vozim kola. Ipak ja vise brinem za bezbednost ostalih ucesnika u saobracaju B) U par navrata sam probala, jos u Srbiji i kad "uletim" u guzvu umesto da prEtisnem kocnicu ja legnem na gas :laugh: . Svaki jarak je bio moj B)
Tja, ko nema u glavi ima u nogama! B) B)

Romanticide

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
28.12.2009
Broj reagovanja
2
Ma ja sam vam profi vozac... C kategorija B) Ali ne vozim toliko cesto, studiram, dodjem mjesecno kuci. Jos zivim u centru grada, tako da i nemam potrebe da se vozikam nesto pretjerano. Za sada ni jedna nezgoda! :laugh:

Vedrana

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2010
Broj reagovanja
60
tamarishka' pid='6233' dateline='1269766998 je napisao(la):
pa to je vec pola posla :laugh: sad samo uplati negde casove, odvozaj, polozi i voziiiiiii

Samo još kukavičluk da odstranim:uzid:B)

Sakicaaa

Novajlija
Učlanjen(a)
31.03.2010
Broj reagovanja
3
Vozim od 1998, volim malko brze da vozim nego sto je dozvoljeno :laugh: Imala sam jedan udes bila je moja krivica...nepaznja...hvala bogu je sve ok bilo i da covek uci dok ne umre B)

hozeombre

Novajlija
Učlanjen(a)
04.04.2010
Broj reagovanja
0
Vozim, od 1988 god. do 1992 god. bez dozvole.
Obisao sam celu Evropu,vozio sam malo i po Aziji(to je avantura)
a preleteo sam ceo svet.Znam,da vozim i avion.

mare222

Novajlija
Učlanjen(a)
29.03.2010
Broj reagovanja
0
Vozim od 2006. godine, za sada bez nezgoda.
Inače apsolutno razumem Ivanu G kad kaže da ne vidi semafor, i meni se to dešava povremeno.
A kazni bi bilo da nemam protekcije, hehe, šta ću kad ljudi (ako u tu vrstu spadaju saobraćajci) misle da su mi kolege :o , a ja se ne bunim...

Leptirica

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
23.09.2010
Broj reagovanja
7
ja vozim samo biciklic......hahhahahahaha

Habibi

Član partije :P
Starosedelac
Učlanjen(a)
30.04.2011
Broj reagovanja
192
Horoskop
Ribe
Vozim od 2004...

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
....:ehej::ehej::jupi:

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010
Broj reagovanja
980
Horoskop
Strelac
Vec sam se hvalila..:ehej:
Vozim 22 god i smatram sebe dobrim vozacem.(i drugi kazu)
Nisam ljubitelj velikih brzina a volim malko zustriju voznju pogotovu gradsku...cik-cak-cik-cak...iz trake u traku....:ehej:

Vrh Dno