Da li volite zestoka pica :D ?

Shesau_

Poznata ličnost
Član
Pitanje jasno pa jos ako i navedete sta volite popiti :thumbsup:

Inace,otvorila sam temu da bih pitala da li neko zna gde mogu naci ovaj viski

The-Famous-Grouse-12-Jahre-100-Blended-Malt-Whisky.jpg

Crveni se i moze naci po marketima ( taj mi ne treba) ,ali ovaj zeleni jos nisam nasla. Nasla sam u Crnoj Gori u jednom diskontu i to samo jednu flasu.

Eto,ako ga slucajno sretnete javite mi :) Hvala unapred :kiss:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
A interesantno je da viski ne podnosim, ma od casice pobrljavim nacisto. Sta mu turaju unutra, ne znam, al tako je. :)

maki

Nindža
Član
Ja sam i bez toga žestoka....tako da žestina na žestoko baš i ne ide :genije:...sem ako se računa rum u kolačima, onda da...
I da...pelinkovac,ali to je lek:D

Landa

Poznata ličnost
Član
Mislim da sam jednom probala, nije mi se svidjelo. :)
Dakle - ne konuzmiram.

šufnudla

Poznata ličnost
Član
NajvolEm dobru rakiju da probam. Bože me oprosti, ja i kad manastire posećujem, ne kupujem ikone i sl., već manastirske rakije, vino, med, maslinovo ulje il' šta već prave... :) Naročito ako su čuveni po rakiji ili vinu (poslednju sam dopremila rakiju iz Tvrdoša, u BG ima samo njihovog vina, uglavnom crnog).
A viski i ostala žestoka pića mogu da konzumiram, dobro podnosim, al nisam baš neki obožavatelj.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
NajvolEm dobru rakiju da probam. Bože me oprosti, ja i kad manastire posećujem, ne kupujem ikone i sl., već manastirske rakije, vino, med, maslinovo ulje il' šta već prave... :) Naročito ako su čuveni po rakiji ili vinu (poslednju sam dopremila rakiju iz Tvrdoša, u BG ima samo njihovog vina, uglavnom crnog).
A viski i ostala žestoka pića mogu da konzumiram, dobro podnosim, al nisam baš neki obožavatelj.
Samo je vazno da se prekrstis pre nego sto probas. ;)

Beba

Poznata ličnost
Član
Važi se i "vermut" a što volem da ga pijuckam kada izadjem negde pre večere!
Znam, nije žestoko:notworthy:

Njavica

Dreamer.
Član
Hm, i ja bas i ne volim viski, smucio mi se nesto i onaj miris, za rakije sam probirljiva dosta volim lepu popit, pelinkovac pijem, tekilu volim mnogo kao i odredjene votke.

Vrh Dno