Da li vas je neko oborio s nogu, gestom, rečju, bilo čime

Beba

Poznata ličnost
Član
Ne znam da l je tužno ili smešno, još niko me nije oborio s nogu...a već je trebalo da se desi ...
Ali znam i zašto? Onaj koji bi me oborio s nogu, ali znam sigurno...tamo nekada davno mi nije bio interesantan, pogrešila sam...i izabrala onoga koji se nije bavio takvim ,,fenomenima,,.
Pokušavam da objasnim svojim ćerkama da život ne traje dan, nedelja, mesec, godinu...a one neka čitaju izmedju redova i pokušaju da dodju do onih koji će ih oboriti sa nogu!

Ko o čemu, baba o uštipcima:o
Naravno što se tiče prijatelja i sličnih, bilo je, bilo i biće...znam...

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Kao i Beba, nisam imala sreće da me neko obori s nogu.
Bebo možda nam je to profesionalna deformacija? :D

Beba

Poznata ličnost
Član
Da, danas jeste:)
Prizor koji sam ugledala me je oduševio pri povratku iz N.Sada.
Kola uz put, porodica izlazi napolje a iz kola izleće jedno petoro dece 4-5 godina, verovatno i deo neke druge porodice!
Na njivi je čini mi se neko lekovito bilje, valjda:o, a oni, klinci su se zatrčali i onako gologuzi zatalasali zadnjicom kroz njivu, kao da su se takmičili ko će prvi stići na drugi kraj.
Prizor je bio divan, šteta što tako nešto nije ovekovečeno.

Beba

Poznata ličnost
Član
Oboriti sa nogu može imati različita značenja, jel tako? Ne samo emotivno:)
Sedela sam u društvu sa prijateljima, čovek sa malom prosedom bradom, lepih plavih očiju i onako stariji od mene do deset godina me je zaista oborio sa nogu. Bio je sa suprugom i more puta sam pomislila "ženo blago tebi". Prvo, moram biti iskrena vrlo je šarmantan, harizmatičan, komunikativan, vickast, kulturan, zamislite postoji i takav...šalim se , naravno da postoji! Znam još jednog...i još jednog:genije:
Ali, sve je to lepo, on je mene fascinirao...ko sam ja.
Nadam se da je uvek i svugde takav...pre svega kod kuće:)

maki

Nindža
Član
Vrlo me je teško oboriti sa nogu....u onom pozitivnom, emotivnom smislu....moj racio je prilično jak i ne dozvoljava mi da ,,pokleknem,,...znam da odglumim da sam ,,oborena,, ali suštinu, smisao i ono duboko u meni znam samo ja...
Obore me sa nogu samo moji najrođeniji...zabodu poneki nož u srce, pa ga čupam kako znam i umem...al ostanu ožiljci...neka ih...oni opominju....:kul:

maki

Nindža
Član
Pre nekoliko dana skupljala orase...i onako oborenog pogleda i negde u svom svetu trže me glas dečkića od neki desetak godina...
,,Teto,skupljate orahe?,,...
Rekoh mu samo da uz pogled na njegovo lice pribijeno uz ogradu....
,,Treba li vam pomoć?,, nastavi on...
Ovo nisam očekivala od tog deteta...zbilja nisam....ne sećam se kad mi je neko zadnji put ponudio pomoć....
Gledam u to nevino dete....lice andjela....vidim i da ide iz škole,nosi ranac na ledjima....prolazi mi kroz glavu da ga sigurno neko čeka kući...
Zahvalih se detetu....rekoh da mi ne treba pomoć, ali da se posluži orasima....zahvalio se....i otišao niz ulicu....gledam za njim....ostala sam u neverici...
Blago majci i ocu na takvom detetu....Čestitke za vaspitanje...
Danas takvo dete sresti je pravi blagoslov...
Imala sam utisak kao da me je za trenutak dodirnuo andjeo krilom o otišao dalje...
Koliko malo nekad treba da se čovek trgne iz ovog sivila....
Tako malo, a ipak mnogo...

helsing

Poznata ličnost
Član
Oboriti sa nogu može imati različita značenja, jel tako? Ne samo emotivno:)
Sedela sam u društvu sa prijateljima, čovek sa malom prosedom bradom, lepih plavih očiju i onako stariji od mene do deset godina me je zaista oborio sa nogu. Bio je sa suprugom i more puta sam pomislila "ženo blago tebi". Prvo, moram biti iskrena vrlo je šarmantan, harizmatičan, komunikativan, vickast, kulturan, zamislite postoji i takav...šalim se , naravno da postoji! Znam još jednog...i još jednog:genije:
Ali, sve je to lepo, on je mene fascinirao...ko sam ja.
Nadam se da je uvek i svugde takav...pre svega kod kuće:)
@Beba mozes li mi reci u kojem se to lokalu desilo, puno me taj lik podseca na mene, pa me zanima dal nisam to mozda bio ja???

Beba

Poznata ličnost
Član
Da, jeste pre par nedelja na semiranu, Nikola Čanak, zvani dr. Nik, doktor medicine, profesor na univerzitetu, motivator...

Vera

Novajlija
Oborio me je jedan mamlaz koji je hteo da bude prvi u redu pod izgovorom da je učesnik rata. Da iza mene nije bio jedan stameni popila bih patos i od mene bi ostala samo fleka sa malo karmina boje purpura. :D

šufnudla

neprilagođena
Član
Znate onu emisiju America's got talent? E, jedna klinka me oborila s nogu... ona je prevazišla stidljivost uz pomoć svojih lutki i "trbuhozborstva".
Mala peva zatvorenih usta tako dobro da mi je vilica pala... I ne samo da dobro peva, već je izrazito duhovita.

Ovo je kompilacija njenih nastupa na takmičenju

Evo kako se jodluje zatvorenih usta

A, ovo je vrhunac... ovako zvuči operska arija kad se peva zatvorenih usta... 😍

Meni je ovo favorit. Mjuzikl!

Poslednja izmena:
Vrh Dno