Da li ustajete rano?

simpleman

Suspendovan nalog
Član od
23.09.2019
Reakcije
573
Horoskop
Rak
Spavam kada hoću a isto tako se i budim,nema nekog pravila.Od početka proleća do kasne jeseni budim se sam dosta rano, volim otići u prirodu pa i zaplivati dok sunce polako izlazi:),naravno ovde mislim na leto.

@ Taca,Kako ti možeš biti Zekan:thumbsdown:….verovatno misliš Zečica:smuggreen:

šufnudla

neprilagođena
Član od
26.11.2016
Reakcije
2.036
Horoskop
Strelac
Celog živaota se budim rano. Između 5 i 6h. To mi ne smeta. Smeta mi kad u ovo neko vreme - kalendarski kraj godine, skraćivanje dana, dani bez sunca - potpuno izgubim kompas tj. poremetim ritam spavanja. Sve nešto na rate... A kad otvorim oči u 3.30 ujutru, dođe mi da samoj sebi nalupam šamare :ljut:

simpleman

Suspendovan nalog
Član od
23.09.2019
Reakcije
573
Horoskop
Rak
@Taca,pa rekoh da kod mene nema pravila tako da znam ja odspavati I do 9,pogotovo sada kada je zima onda mogu skoro ko medo :D

simpleman

Suspendovan nalog
Član od
23.09.2019
Reakcije
573
Horoskop
Rak
Pa ne mogu biti biti za sve profesionalac, ali vežba čini čuda a zima tek dolazi:D

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član od
03.05.2010
Reakcije
4.490
Horoskop
Lav
Evo nocne ptice. :genije:
Prezirem jutra i rano ustajanje.:banghead:

Da se ja pitam, moj dan ne bi pocinjao pre 11 -12. Najproduktivnija sam izmedju 7 uvece i 2 ujutru. A ono kad ustanem sabajle za posao, pa ne znam koliko sam korisna za bilo sta, ali takav je sistem. Ne misli na nas sove. :unsure:

sovac

kafolenčić
Član od
08.11.2019
Reakcije
494
Horoskop
Ovan
Ančika tako je :) koliko puta se desi da i kada si naspavan maksimalno i kada ustaneš prepodne da nisi ni za šta plus uhvati neka kriza za snom i onda tek bude šuntavo u mozak :mrtav: mislim da taj ko je uveo grupa nekih tamo to ustajanje ujutro za rad na poslu da to nije uradjeno tek onako već da bi ljudima bilo lakše manipulisano nebitno na koji način-mozak koji je poluispavan umoran i sl ne može da funkcioniše kao kad je odmoran-koliki broj ljudi čita bolje izmedju redova neke stvari i dogadjaje kad je odmoran nezaposlen nego osoba koja radi-moje neko vidjenje stvari

Живота

Poznata ličnost
Član od
28.03.2019
Reakcije
1.141
Horoskop
Ribe
Sve si lepo napisao, naročito mi se svidja onaj deo gde analiziraš vezu izmedju krize sna i šuntavosti u mozak! Sve je tako!:thumbsup:

Njavica

Dreamer.
Član od
07.08.2011
Reakcije
3.284
Horoskop
Devica
Višegodišnju borbu vodim sa ustajanjem rano. Uvek oko proleća razmišljam kako ću redovno ranije da ustajem da iskoristim što više dan, cele godine jedva u 11 otvorim oči :D

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Član od
19.01.2013
Reakcije
2.078
Horoskop
Lav
Jedino leti ustajem oko 8-9.. Mogu da ustanem i u 6-7 kad imam neke obaveze ujutru.

Inače spavam do 11, 11.30. Nekad sam volela noću da vilenim po netu, sada noću čitam.

Vrh Dno