Da li ste...

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član
- Kada ste bili mali sunce crtali u uglu papira....

- Kada ste bili mali misli da srce zaista izgleda ovako <3 *

- Zatvarali vrata frižidera veoma sporo, samo da vidite kako se svetlo u njemu gasi...

- Probali da na prekidaču za sijalicu balansirate između upaljeno i ugašeno....

(*izvinjavam se zbog srculenceta, treba da izgleda kao srce kada ga nacrtamo, ovo mi prepravio forum)

Hristina

Novajlija
Član
- Kada ste bili mali sunce crtali u uglu papira....

- Kada ste bili mali misli da srce zaista izgleda ovako <3 *

- Zatvarali vrata frižidera veoma sporo, samo da vidite kako se svetlo u njemu gasi...

- Probali da na prekidaču za sijalicu balansirate između upaljeno i ugašeno....

(*izvinjavam se zbog srculenceta, treba da izgleda kao srce kada ga nacrtamo, ovo mi prepravio forum)
Upravo! Sve nabrojano sam radila. Spisku bih dodala i:

- Gledanje sveta naopačke, bilo da se zamišlja da je plafon u stanu pod i obrnuto, ili da se, ležeći na zemlji i gledajući u nebo unosi u doživljaj "padanja" u njega;

- Lizanje metalnih delova na velikim pljosnatim baterijama da bi se "okusila" struja;

- Stiskanje cveta zevalice tako da mu se "čeljusti" pomeraju kao da stvarno zeva ili priča.

- Docrtavanje brkova, bubuljica, podočnjaka, ili crnih zuba na licima antipatičnih muškaraca i žena iz časopisa.

Hristina

Novajlija
Član
Gde se seti baterije @Hristina ha ha sestru sam uvek varao da je prazna, a junacki izdrzao bez grimase na licu:rolleyes:
Ti si svakako stariji brat!:cautious: o_O Kao mlađa sestra mogla bih knjigu žalbi da napišem o sestrinim obmanama. Jedna od epohalnijih bila je ta kada me je ubedila da je od mog udarca pesnicom u glavu izgubila pamćenje. Iako sam bila dovoljno velika da posumnjam u tu priču , njena gluma je bila tako uverljiva da sam se iskidala od osećanja krivice do dolaska nekog od starijih kući!:rolleyes:

Hristina

Novajlija
Član
A kada pričate telefonom, slučajno vam olovka i papirče pri ruci...
Pa crtate kojekakve hijeroglife, cvetiće, geometrijske oblike... možda?
Ooo, da, bilo je tu svega i svačega, od totalne naive crtanja ženskih lica, profila posebno, preko cvetića, cipela, kućica, sve do neke jadne verzije kubizma. Kao neka vrsta projektivnog testa pod nazivom Roršahove žvrljotine. Šta li bi psiholozi rekli?;)

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član

Beba

Poznata ličnost
Član
...jesam, ne sećam se ali mi kažu roditelji da sam skidala kreč sa zida i grickala ga:genije:
...uživala sam da sestri koja je starija od mene i čuvala me, pobegnem ne daleko i sakrijem se i pojavim se kada ona počne da plače. Koji sam idiot. A ona je tako divna:)

Hristina

Novajlija
Član
...jesam, ne sećam se ali mi kažu roditelji da sam skidala kreč sa zida i grickala ga:genije:
...uživala sam da sestri koja je starija od mene i čuvala me, pobegnem ne daleko i sakrijem se i pojavim se kada ona počne da plače. Koji sam idiot. A ona je tako divna:)
Nisi bila idiot, @Beba, osvetila si sve nas mlađe sestre! :sneaky: Ako su starije bile u prilici da nas lože i lažu i kinje kad im je volja, pošteno je da i mi mlađe imamo neki arsenal. :thumbsup:

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član
Ispade odlična tema, volim da se u sećanju vratim u detinjstvo.
Sećam se kada smo bratanac (sestrin sin) i ja stjali na naslonu od fotelje i
Probali da na prekidaču za sijalicu balansirate između upaljeno i ugašeno....
U tom gurkanju, padnem na pod i polomim ruku u laktu. Njega je zet (njegov otac) tako prebio posle toga da su me više bolele njegove batine nego moja polomljena ruka.
Nismo odustali, kada je sve prošlo, opet smo se igrali sa prekidačem ali smo se peli na fotelju jedno po jedno.

maki

Poznata ličnost
Član
Uh...blago vama sa sestrama i braćom...ja jedinica :(
Meni preostalo samo da pravim topove od blata, vitlam kučiće i mačiće, kuvam ,,ručak i kafu,, od prašine i trave, a poseban ugodjaj je bio da uberem grančice od metle korovače pa da mi to bude lepeza...uh, što je baba znala da se ljuti zbog toga:)

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član
...Kada gledate strani film ili seriju pratite imena glimaca, "gafera", šminkera i slično nadajući se da ćete naleteti na nekog sa domaćim imenom i prezimenom ili da se završava na "ić". ;)

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član
Mislim da svi to radimo! :laugh: Došla mi onomad prijateljica iz Francuske, neki domaći film (partizanski) ide u pozadini na TV i kreće odjavna špica, a ona: Gle koliko domaćih glumaca u ovom filmu! :laugh::laugh::laugh: Alo, bre, kući si!!! :roflmao:

Vrh