• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Da li ste znali da na Ćaskanjima...

Nicky

oćem, nećem
Urednik
Učlanjen(a)
25.06.2013.
Broj reagovanja
633
Horoskop
Škorpija
imamo jedan mali..... malecki... sićušni bug pristupa sajtu.. ali taj se odnosi samo za one koji koriste TOR (deep web) software. tj.. nije bug, nego ne znam ni ja sam šta je tačno..
ah da, ovo je odavno obsolete samo nisam 'teo da vam kažem :)

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.888
Horoskop
Lav
Ha, kad ste već dotakli Srema...Da se i ja pohvalim da mi je poreklo po muškoj strani 100% sremsko. To je objasnilo moju nesvakidašnju ljubav ka ravnici. Šta ti je genetika, čak i kad te život odvede u brdovite krajeve :rolleyes:

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Kakvog dorata, u fijaker, pa kroz selo a svi gledE... :happy: Zvaću vas kada bude fijakerijada. ;)

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
I sada, verovatno zbog softwera ne može da se koristi taj prvi logo, a divno izgleda.<3<3<3

Vrh Dno