• Dobrodošli na Ćaskanja. Ćaskanja forum je Internet zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Opuštena atmosfera i dobra zabava je ono po čemu smo prepoznatljivi. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija, tema... Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se ili se prijavite sa Vašim nalozima na društvenim mrežama. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. Pridružite nam se!

Da li ste lenji?

Beba

Domorodac
Domorodac
vodic-za-lenjivce-fb-thumb.png
Ako negde ima tema uredniče reaguje:)
Da li sam lenja?
Mislim da generalno nisam sem za stvari koje me uopšte ne zanimaju.
Desi mi se da mi je nekada dan kratak , dobijem volju za posao a bude i da nevidim ono što bih trebalo da vidim...

Shesau_

Domorodac
Domorodac
Ne i strasno mrzim lenjost. Ne tolerisem "evo,sada cu,uradicu,sklonicu" :rolleyes:

Dodju mi dani kada mi se prosto ne radi nesto,ali uglavnom uvek sam raspolozena za akciju. Ne spavam nikada preko dana,ne spavam dugo ujutru jer to je gubljenje vremena. :) Zivot prolazi,a ja da spavam...ne ide :laugh:

maki

Domorodac
Domorodac
Bude svega:rolleyes:....ali je to pre pitanje psihe....:D

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Domorodac
Mislim da generalno nisam sem za stvari koje me uopšte ne zanimaju.
U tom grmu i leži zec... raditi ono što te ne zanima...eto mene uopšte ne zanima da kuvam, peglam ili radim bilo koji drugi kućni posao...kada sam bila mlađa, plaćala sam ženu da to radi jer ako ja radim svoj posao i primam platu za to, sasvim je u redu da neko drugi radi ono van mog posla za novce, naravno. Sada više nisam u mogućnosti da tako trošim novac, ali i dalje ne volim i ne želim da radim kućne poslove. E sada, neko može da smatra da sam lenja, ponekad i ja tako mislim, ali to radim samo kada baš, baš moram i nemam drugu opciju da se izvučem. Takođe, ne volim poslove koji se ponavljaju iznova i iznova, isti...a tek ono brisanje i higijeničarenje po kuću...pa to je boles', nemam drugo objašnjenje. Nikada u životu ne bih oprala prozor da ne moram. Neko rešenje mora da postoji, pa tako smatram da je samokontrola najvažnija...a ja nisam neki "samokontrolni" tip. :/

Beba

Domorodac
Domorodac
Da u pravu si @Gđa Blejz tema je previše kompleksna i opširna. U principu to nije stvar onoga što voliš ili ne, jer kućni poslovi su nešto što je svakodnevno, često mnogima pod "moranje" pre svega mislim na kuhinjske... evo pod tim lenj može da se podvede odlaganje nekakvih kućnih poslova koji jesu odloživi ali ne previše...pa recimo poslovi spremanja zimnice, dvorište, bašta ko je ima i drugi za koje bitno uvek biti spreman!

laganini

Kolonista
Kolonista
U tom grmu i leži zec... raditi ono što te ne zanima...eto mene uopšte ne zanima da kuvam, peglam ili radim bilo koji drugi kućni posao...kada sam bila mlađa, plaćala sam ženu da to radi jer ako ja radim svoj posao i primam platu za to, sasvim je u redu da neko drugi radi ono van mog posla za novce, naravno. Sada više nisam u mogućnosti da tako trošim novac, ali i dalje ne volim i ne želim da radim kućne poslove. E sada, neko može da smatra da sam lenja, ponekad i ja tako mislim, ali to radim samo kada baš, baš moram i nemam drugu opciju da se izvučem. Takođe, ne volim poslove koji se ponavljaju iznova i iznova, isti...a tek ono brisanje i higijeničarenje po kuću...pa to je boles', nemam drugo objašnjenje. Nikada u životu ne bih oprala prozor da ne moram. Neko rešenje mora da postoji, pa tako smatram da je samokontrola najvažnija...a ja nisam neki "samokontrolni" tip. :/
..mogla si sazeć sve u dvi riči:lina sam...:p

Njavica

Dreamer.
Domorodac
Cesto lenja, i tako par dana me drzi lenjost i onda ustanem jedno jutro i odlucim da zavrsim sve sto treba, i tako u krug. Da mogu jedan dobar deo zivota bih se izlezavala dok drugi radila iskljucivo ono sto volim :D