Da li se slažete da ...

Džudi72

Neobaveštena
Član
Da li baš svi muškarci lažu, i da li se sve devojke šminkaju? Možda ima izuzetaka :)

Icy

White Wolfess
Član
Heh ima istine. Nedavno mi je mama prepričala jedan intervju sa Snežanom Savić koja se budila pre muža da je ne bi video nenašminkanu. Po meni, to je preterivanje. Priznajem, umem lepo da se našminkam, da istaknem oči, usne, da se obučem i istaknem "adute", ipak ujutru sam ista ona jednostavna i zaljubljena u prirodnu lepotu.

Muškarci pričaju ono što pojedine žene žele da čuju. Tako da je to na obostranu radost. Ne bih obavezno rekla da je to laž :)

anuška

Poznata ličnost
Član
Kazu, muskarac se zaljubi gledajuci, a zena slusajuci.
Zato se zene sminkaju, a muskarci lazu.

Morala sam da odvojim po bojama da bi lakše prostudirala misao. I mislim da misao stoji. Može biti da su muškarci zaljubljivije prirode, bar kad se radi o privlačnosti na prvi pogled. A to znači da se žene i šminkaju dobrim delom (osim zbog samih sebe) kako bi bile privlačne suprotnom spolu. Ako ne da bi se muškarci zaljubili, barem da im nabace koji lepi pogled ili smešak i ulepšaju dan :) A da ženama treba više da se zaljube, često je tako, pa zato muškarci često ulažu mnogo truda i vremena da bi osvojili željenu damu, u čemu im pomaže i malo priče odnosno laskanja :)

anuška

Poznata ličnost
Član
Ja jako volim šminku, maskare, ruževe, pudere, lakove za nokte, olovke, sjenila svih vrsta, rumenila... i svega imam po više komada. To sad već spada verovatno u onu drugu rubriku (Što muški ne razumiju kod žena, a žena kod muških...), ali hoću da kažem da usprkos tome što ne volim ekstremno i kićasto šminkanje jer ono često stvara kontraefekt, volim istaknuti šminkom ono što u nekom trenutku želim istaknuti, sakriti podočnjake, koji prištić, ulepšati ili jednačiti boju tena... mislim da muškarci vole da vide lepo negovanu ženu, pa im onda i ne moraju mnogo laskati. A dok se međusobno upoznaju, i ako se karakteri slože, dovoljno je ženama istaknuti svoju prirodnu lepotu (pa i uz pomoć lagane šminke), a muškarcima tek ponekad izustiti poneku laskavu.

Icy

White Wolfess
Član
Najviše volim one rubrike "Slavne ličnosti bez šminke". To je očigledan primer kako neko od sebe može napraviti neverovatno lepu/privlačnu osobu, a bez svog tog teškog oružija je tek obična i neupadljiva devojka "iz kraja". Zapravo, najviše volim kada naiđem na sliku gde je ta neka osoba bez sve te šminke i dodataka prirodno lepa i privlačna.

anuška

Poznata ličnost
Član
Bila sam jednom na njenom koncertu i izgledala mi je ženstveno, elegantno i predivno :)

• Sviđa mi se
Reagovanja: Icy

Taca

ona, stara
Član
Ne slažem se, naravno :)
Svako može da se zaljubi gledajući ili slušajući, muškarci padaju na žvaku i laskanje podjednako kao žene. U izboru oružja u žensko-muškom "ratu" toplo bih preporučila priču jer lepota je prolazna, bledi i nestaje a dobra priča sa godinama je još bolja. U ovom vremenu vizuelnih vrednosti dobra priča je 100% pobednik ;):angelic:

Alfaromeo

Suspendovan nalog
Ne slažem se, naravno :)
Svako može da se zaljubi gledajući ili slušajući, muškarci padaju na žvaku i laskanje podjednako kao žene. U izboru oružja u žensko-muškom "ratu" toplo bih preporučila priču jer lepota je prolazna, bledi i nestaje a dobra priča sa godinama je još bolja. U ovom vremenu vizuelnih vrednosti dobra priča je 100% pobednik ;):angelic:
Mislis ako ti neko kaze nesto lepo da je to laskanje ???

Beba

Poznata ličnost
Član
U pravu si o Romeo...ponekad je čak i laž dobrodošla, ali vi to ne znate...a valjda je tako i obrnuto. Nemam pojma...

Vrh Dno