Da li nosite masku?

Insajder

grrrrr
Član od
05.04.2013
Reakcije
1.843
Horoskop
Ovan
kako misliš - 'rado bi ti dahtali za vrat' ?
hteli bi da se malo erotiziraju ? :cautious:

Jelena

Novajlija
Član od
14.04.2020
Reakcije
84
Horoskop
Vaga
Pola dana sam sa maskom,vizirom i rukavicama,kad izadjem napolje —SLOBODA!!!!!!!! Hipermarkete i velike prodavnice sam izbacila,kupujem u malom ducanu iza zgrade,gde bukvalno telefon sve narucim i dodjem po to!!

Taca

ona, stara
Član od
25.05.2014
Reakcije
13.024
Horoskop
Ribe
kako misliš - 'rado bi ti dahtali za vrat' ?
hteli bi da se malo erotiziraju ? :cautious:
Zar ti se ne događa da kada si u nekom redu, banka, kasa u prodavnici, šalter, prevoz... ljudi zalepe za tebe i bukvalno bi legli na tebe? Valjda misle da će tako stići pre ako se zbiju. To me izluđuje.

Njavica

Dreamer.
Član od
07.08.2011
Reakcije
3.284
Horoskop
Devica
A što, šta je problem, zašto eskiviraš?
Ma, od kako je počelo sve ovo, na poslu nismo danima imali bilo kakvu vrstu zaštite, a i znaš kakvo je stanje bilo u apotekama, nismo sami mogli to da obezbedimo. Plus smo okruženi bili konstatno ljudima. Evo sad stoji obaveštenje od 7500 ljudi koji mogu da budu u istom momentu u TC, pa možeš misliti koliko će hirurška maska da mi znači. Nosila sam standardno u radnjama kada sam ulazila zbog drugih ljudi koji rade na takvim mestima, i zaista se trudim da kad idem u nabavku u prodavnicu nosim kada uđem unutra. Ovo ostalo, ili još bolje što vidim danima kada ljudi šetaju sami napolju nose kompletnu zaštitu na svežem vazduhu malo mi van pameti. A evo stanje u tržnim centrima, slali su mejlove poslodavcima da mi zaposleni minimum 3 puta dnevno moramo da dezinfikujemo radna mesta, nama kao zaposlenima je obavezno nošenje maski i rukavica, kao i ta distanca, i onda ulazi danima horda ljudi ko da nikad nije ništa bil bez ikakve zaštite i na sve to kad im se ponudi sredstvo za dezinfekciju ruku gledaju te ko da si sa Marsa pao. :D

Taca

ona, stara
Član od
25.05.2014
Reakcije
13.024
Horoskop
Ribe
Njavka, pa zar nemaš želju da ih špricaš, vraćaš ako su bez maske, teraš da se odmaknu...kakva je to moć a ti je ne koristiš!? 😳 Ja bi ih sve postrojavala ceo dan, džigericu im pojela. Ujedno terorišeš i mušterije i gazdu, mirikl!!!
Kako možeš da iskuliraš da to ne radiš? 😳😈

Insajder

grrrrr
Član od
05.04.2013
Reakcije
1.843
Horoskop
Ovan
u poslednej vreme i ne stavljam to krpče nego podignem majicu ili duks
pošto može bilo šta samo da imaš nešto..neki vezuju i maramče, šal , itd

bitno da te vide kad uđeš da ima nešto preko usta, posle ko ga 'ebe i ako spadne...

uglavnom, smejurija živa...treba se sprdati sa ovom korona prevarom do daske..ako varaju oni, varam i ja

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Član od
19.01.2013
Reakcije
2.078
Horoskop
Lav
Gledam ove fotke, da je samo manji skafander i da postoji ovde da se kupi, rado bih ga nosila na ulici, u prevozu...

Džudi72

Član od
19.01.2013
Reakcije
2.078
Horoskop
Lav
Pa kažem, da je manji..dosta manji a opet veći od onog vizira

Njavica

Dreamer.
Član od
07.08.2011
Reakcije
3.284
Horoskop
Devica
Sad su našli da stvaraju pritisak sa obaveznim nošenjem. Evo dan treći uši me Bole od nošenja iste nekih 8 sati dnevno

Džudi72

Član od
19.01.2013
Reakcije
2.078
Horoskop
Lav
Kazne za nenošenje maski u zatvorenim prostorima i vozilima GSP-a u Beogradu su, po meni, male.

5 hiljada dinara je polovina malo veće mesečne kupovine u supermarketu. ( bar u mom slučaju ).

Ali, da bi tu obavezu zaista svi ispoštovali treba povećati broj vozila a ne smanjivati ih jer je "letnji režim vožnje"....ali to je već druga tema..

Insajder

grrrrr
Član od
05.04.2013
Reakcije
1.843
Horoskop
Ovan
umlatim svakog ko mi se približi ispod 2.5m a naročito ako nema masku
ja nosim dva komada i treću za rezervu , tako da zahtevam da i drugi to poštuju

Toliko.

Njavica

Dreamer.
Član od
07.08.2011
Reakcije
3.284
Horoskop
Devica
Baš je mnogo lepo ući posle pola sata čekanja autobusa u isti pa još smo svi jedni na drugima i dišemo jedni drugima uz vrat, bez klime, evo potpuno me oduševljava još i maska na sve to pa kad pokušaš da udahneš vazduh a ono sintetika iz maske ne pušta ni malo vazduha unutra.
Da dodam, 80 posto ljudi ne zna pravilno ni da stavlja i drži masku na licu. Evo pre neki dan stojimo na pauzi za cigaru napolju, gospođa kreće da ulazi u centar, maska joj ispred vrata pada na pod, ona je podiže, rastrese i stavlja na lice. I sad mi recite kolika je to zaštita haha
Što se mene lično tiče, zaista se nadam nekom rasulu jer ovo iz političkih razloga što se igraju mesecima sa tim kako ćemo da funkcionišemo u doba viruščine nije normalno više.

Vrh Dno