• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Da li je tačno da švaleri prave žensku decu?

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
Čuo sam neke priče da švaleri prave žensku decu. A pošto ja nemam žensku decu, možda ne bi blo loše da idem i na kurs za švalera. Ali, da ne trošim novac uzalud, da li možda vi znate, ima li u tome istine?

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Ma kakvi...To su osmislili ovi nešvaleri kao da uvrede "švalere" misleći da si manje uspešan ako praviš žensku decu. Tipičan proizvod gluposti testosterona. :rolleyes:

Beba

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.10.2014.
Broj reagovanja
11.256
Horoskop
Ovan
Nedostajala si! :D

Ma ne bacaj pare badava...ajd recimo ,,prodješ" kurs, napraviš negde curicu i eto ti sto peripetija, ili bem li ga probaš prvo sa ženom, pa vidiš da li si prošo na lepe oči ili si nešto naučio.
Teško meni o čemu ja pišem, al ko velim ajd da ispoštujem urednika i temu, pošto sam ga nedavno kritikovala da ne piše, a on odma pa po švaleraciji:kul:

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
677
Horoskop
Vodolija
Kao što su švaleri izmislili da prave žensku decu, tako postoji i konstatacija da dobri ljudi prave mušku jer im se tako loza širi...
Svašta se priča :wacky:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
E pa sad, moguce je da je ovo i tačno. 😂

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
A mene zanima cisto ovako kao socijalni fenomen,
jel zena veca zena ( zenetina! ) ako rodi zensko ili ako rodi musko?
Mislim ja znam da porodjaj nije ni priblizno herojsko delo kao pravljenje, pa sam samo radoznala...:cautious:

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
677
Horoskop
Vodolija
Zavisi i kako gledaš na to veća žena (ženetina!), jer sad dok ponavljam u sebi u dva tona mogu da ga doživim. ;)
Ukoliko nije posprdno, veća si ženetina ukoliko dobiješ ono što te više raduje. A pol samo od oca zavisi. Dakle, ženetina si i ako umeš da proceniš od koga ćeš šta da dobiješ.
Šalim se, naravno. Mislim da pol apsolutno nije važan, da vi se ti kao majka osećala veliko, važno i bitno. Važno je da sve prođe kako treba, od herojskog dela pa do porođaja.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Slazem se apsolutno da je pol nebitan, to sam vise sarkasticno prokomentarisala zbog muske ''boljke'' da je maco ako napravi musko dete. Iako pol zavisi od njih, to je ipak nesvestan cin i ne mogu da uticu koji pol ce da naprave.

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
677
Horoskop
Vodolija
@Anchy ukapirala sam da je sarkastičan komentar. I moj iznad tog je bio šaljiv. Nažalost, postoje oni kojima je to značajno.

Vrh Dno