Da li bi ste bili u vezi sa strancem?

laganini

Suspendovan nalog
Član
..sad jel se srpkinje tretiraju ko strankinje..:sneaky:mislim za mene..i slovenke...i austrijanke..poljakinje...iako sam politički konzervativan u ljubavi nemam granica čak štoviše...nemam predrasuda po tom pitanju iako takve veze mogu imati praktični problema...barem mi iz ovog podnevlja to znamo..

maki

Nindža
Član
barem mi iz ovog podnevlja to znamo..
pa znamo i mi ponešto...mislim iz ovog podneblja:D
U ostalom...nije ni teško se zaljubiti u ,,stranca,, jer su nam države tolike da čim baciš pogled preko tarabe već gledaš u drugu državu:zbunjen:
E sad...onaj ko može gospodariti emocijama, taj ne zna ni voleti...ili se zaćoriš ili ne....,,to bira srce, a ne pamet,,...a srce je slepo...:kul:

laganini

Suspendovan nalog
Član
pa znamo i mi ponešto...mislim iz ovog podneblja:D
U ostalom...nije ni teško se zaljubiti u ,,stranca,, jer su nam države tolike da čim baciš pogled preko tarabe već gledaš u drugu državu:zbunjen:
E sad...onaj ko može gospodariti emocijama, taj ne zna ni voleti...ili se zaćoriš ili ne....,,to bira srce, a ne pamet,,...a srce je slepo...:kul:
..ma da i još kad dodaš hormone...:sneaky:

maki

Nindža
Član
ekonomija je nauka....a mi domaćice to naučimo od majki i baka, pa još svaka malo doda ili oduzme po svom afinitetu :D

Vrh Dno