• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Čudna pojava

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
1.022
Horoskop
Ovan
Dao sam bezveze naslov teme jel ne znam kako da nazovem jednu pojavu koju ću pokušati da objasnim ukratko a stvari stoje ovako:

primer prvi:ranije na nekom forumu bila je tema najgori glumci uopšteno i najgori filmovi i serije domaće i onda jelte forumaši su opljuvali preko 90% domaćih filmova i serija,skoro svaki drugi glumac i glumica su loši itd...normalno postoje loše glumice i glumci ali da ih ima u tolikoj meri loše to je nemoguće...mi npr imamo jednu vrstu humora kad su u pitanju serije englezi imaju drugu vrstu humora npr eto humoristička serija žikina dinastija u engleskoj je slična serija mućke,nepristojni ljudi itd...

primer drugi:jutjub kanal dnevnjak u početku se omladini svidjali skečevi e posle kratkog vremena odjednom kreće masovan hejt prosipaju loše fore-a kakve fore bi trebali da prave?

ja ne znam šta je to sa našom omladinom a i generalno o čemu se radi da li je loš uticaj raznih faktora zastupljen ovde da li se ljudi prezasite mnogo brzo svega toga ili ne znaju šta će da rade od dosade pa hejtuju sve živo a do juče su sve te serije i filmove ''gutali ''

pišite vaše vidjenje.........

maki

Nindža
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.12.2015.
Broj reagovanja
2.229
Horoskop
Ovan
Nije samo omladina ta koja hejtuje, omladini i jeste svojstveno negiranje svega i svakoga, prosto proces odrastanja. Strašno je što ,,zreli,, ljudi hejtuju sve i svakoga, a kad malo začeprkaš zašto, onda se sve svede na odgovor ,,zato.....,, i vidiš samo šuplje pa zveči. Nema objektivnosti. Nema dovoljno informacija.Samo tvrdoglavost. Ponela masa i trend, a trend je sve osporavaj, sve hejtuj po svemu pljuj i bićeš kul.
Što se tiče praćenja kanala na yt, nekoga ili nečega na fb, po sebi znam da mi neko vreme bude nešto jako zanimljivo i pratim to do besvesti, a onda mi dosadi i tražim druge sadržaje, ali svakako to nije razlog da zbog toga nekog treba hejtovati. Prosto produži dalje, ne zadržavaj se tamo gde ti ne odgovara, jer to što ti treba naći ćeš na nekom drugom mestu. Zanimljivo je da se povremeno vratim tamo gde mi je bilo dosadilo pa mi opet izgleda ok.
Suština i ono najgore je što mislim da smo generalno narod koji sve i svakoga hejtuje. Činjenica je da se sve može osporiti, drugačije predstaviti i prikazati, da smo skloni zaboraviti 1000 dobrih stvari zbog jedne loše i tom lošom mlatiti kao da onih 1000 nije ni bilo.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
Ono što mi je dobro izgledalo pre 10 godina, dobro mi je i sada. To je što se tiče filmova i serija. Za YT kanale mogu reći da sam redovno pratio jedino Prvi servis i dopao mi se. Ali mislim da je sasvim u redu i da ti se nešto ne svidi što si ranije gledao, ako se radi o produžetku serijala (filmova) ili sezona serija. Recimo, da, evo na primer, meni se 8. sezona Igre prestola uopšte nije dopala.

Vrh Dno