• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Cucla protiv hrkanja

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
Vi ili vaš partner imate problem sa hrkanjem? To može biti veliki problem... Hvala Bogu, pronađeno je rešenje - "Dobro jutro, rešenje protiv hrkanja" ("Good Morning Snore Solution"), neka vrsta cucle za odrasle. Ovaj fleksibilni aparat u ustima vrši pritisak na jezik tokom spavanja, držeći disajne puteve otvorene, a mišiće oko grla opuštene, čime se sprečava hrkanje.

292627cucla-protiv-hrkan.jpg

"Dobro jutro, rešenje protiv hrkanja" ("Good Morning Snore Solution"), neka vrsta cucle za odrasle

Spavanje uz cuclu, kao što to čine mala deca, moglo bi da bude lek protiv hrkanja.

Fleksibilni komad materijala bez lateksa i BPA, kako je istaknuto na pakovanju proizvoda nazvanog "Dobro jutro, rešenje protiv hrkanja", nešto je između cucle koju koriste bebe i zaštitne gume za zube......

http://www.vesti-online.com/Slobodno-Vreme/Zdravlje/282790/Cucla-protiv-hrkanja

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
a hrkanje?????? :thumbsdown: treba pitati Tvoju ženu.....:laugh:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.498
Horoskop
Ovan
Veli da je podnošljivo. Doduše, uglavnom ona prva zaspi. :)

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
ja mog dedu prebacila u drugu sobu.... niti manjeg čoveka. niti većeg hrkaća...:hilarious::o

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.719
Horoskop
Devica
samo sam ja ovde upotrebila mastu za tu cuclu. eheeee strasno, moram da prestanem da budem dvosmislena... :D

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
a možda kad spavaju muški, misle da drže siku u ustima..... to treba proveriti...:laugh:

Vrh Dno