• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Čokoladice nekad i sad

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.858
Horoskop
Ribe
Ja ovo ništa ne jedem. A što se tiče Jafe, pevam joj "Ostala si uvek ista, jedini slatkiš u domu mom, ostala si uvJek ista!" ❤️

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.683
Horoskop
Devica
Valjda da kupujemo više? :D
Al jeste čudno jer ne možeš više svuda da nađeš čokoladu od 100 grama nego je sad svuda od 80

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.752
Horoskop
Lav
Valjda da kupujemo više? :D
Al jeste čudno jer ne možeš više svuda da nađeš čokoladu od 100 grama nego je sad svuda od 80

Da, da bismo kupovali više.

Milku čokoladu od 100 gr kupujem u prodavnici "Sunce"koja je na kraju moje ulice. :)

Imaju i Milku od 80 gr, i neke nove čokolade od 60 gr!

Cene čokolade i uopšte slatkiša, pa i slanih grickalica mnogo su niže u odnosu na Maxi..

Eto, slučajno sam proširila temu.

Jafa i Smoki su iste gramaže kao i pre, a oba brenda imaju i porodična pakovanja što mi se dopada.

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.683
Horoskop
Devica
Uhhhh što volim bre sve te slatkiše/slaniše :D
Moram da dodam na listu plazmu! Od toga da generacijski svi jedemo, do toga da su godinama napravili odličan marketing i brend od sebe
Gramaža manje više, kapiram da je malo to ipak da se nateramo da umesto jedne budu dve čokolade itd

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.858
Horoskop
Ribe
Šta nam rade! Da se vrati 100 grama kao standard! Ma šta 100, Vučić da naredi da bude 120 grama! 😂

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
699
Horoskop
Vodolija
@Stemis ova tvoja objava me deprimira.
ali ;injenica je da je opala gramaža dosta proizvoda. Da, na prvom mestu su nam omiljen čokolade sa 100 gr na 80 ge po tabli, ali i recimo mlečnih proizvoda, zamrznutog povrća...

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.392
Horoskop
Ovan
Čaša jogurta je takođe sve manja...
A pakovanja sve veća, zarade trgovaca sve veće. Udruženja potrošača nisu dovoljno aktivna, pa nas džepare kako žele.

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.683
Horoskop
Devica
Bacaju nas bre podsvesno na dijete!

Vrh Dno