• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Citati - nova opcija na Ćaskanju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
Citati su nova opcija na forumu. Ideja je da se poruke napisane na forumu, a koje su vama na bilo kojin način zanimljive ili vredne pažnje, citiraju i kao takve budu lako dostupne za čitanje.
Uskoro ću napisati uputstvo o načinu korišćenja ove opcije, a do tada, u ovoj temi možete postavljati pitanja. U toku je i prevođenje... :)

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
Bistro primećujem da niko osim mene nije koristio ovu opciju. Da li vam se opcija ne dopada, ne znate da je koristite ili jednostavno niste naišli na deo teksta koji bi želeli da citirate?

lutalica

optimista sa iskustvom
Starosedelac
Učlanjen(a)
12.08.2012.
Broj reagovanja
614
Horoskop
Rak
Moram smisliti nesto jako pametno, pa da me citirate kao Andrica....:roflmao:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
:D
Pretpostavljam da znaš da se može citirati i poruka nekog drugog člana? Potrebno je samo kliknuti na link ispod poruke Sačuvati citat.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
Čini mi se da nedovoljno koristimo "Citate". Apelujem na one kojima se nečija poruka ili deo poruke dopada, da ih postave u "Citatima".

lutalica

optimista sa iskustvom
Starosedelac
Učlanjen(a)
12.08.2012.
Broj reagovanja
614
Horoskop
Rak
Sta mogu kad imas bisera....:D

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
Pa i oni mogu biti citirani. :)

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
A kako funkcionise ovde multi quote? Iliti visestruko citiranje? To jos nisam dokucila, mada nisam ni probala, pa tebe da pitam, da ne zaboravis svoje admniske duznosti..:D

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Ha ha ha aha ahhhaaaa...tebi nije dovoljno što jednog citiraš, sad želiš i da citiraš po nekoliko zajedno! Očekivano od tebe. Izlazimo ti svi u susret da nas multifilozofski citiraš po više puta i više nas odjednom, džumle - što bi rekli. :laugh:

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Sta cu kad toliko toga imam kazati ...:laugh:

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Hvala, veoma si taskativan.:genije:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
Hoces reci taksativan. :D

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Jeste pametnjakovicu matori. :p Cak i ja ovako pametna umem da pogresim. :rolleyes:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
Pametni jedino i grese. Glupi i ne obracaju paznju na greske. :)

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Ovo te je izvuklo. :thumbsup:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
:genije: Kad smo vec kod toga, dopadljive delove necijih poruka citirajte ovde. Jako se dobro indeksiraju, a sve te poruke izgledaju jako dobro.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Osecam da ce puno mojih umotvorina tu biti. :genije:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
Citati se malo koriste, drsko primećujem, te vas molim da ih slobodno dodajete. Ali vas takođe molim da u citate dodate samo one koji zaista zaslućuju da budu citirani, jer je ideja da tu budu zaista najlepše naše poruke ili delovi poruka. Da li je to nešto što je vama smešno, dirljivo ili pametno ili na drugi način zavređuje vaše pozitivno mišljenje, potpuno je svejedno, samo je važno da ti citati budu zaista naše rekao bih najbolje poruke.
Kako bi se izbeglo da se u citatima nađe i poneka poruka koja u principu nije "nešto posebno", urednici odobravaju svaki predloženi citat. Koji urednik o tome odlučuje? Onaj koji se toga prihvati. Ja sam urednicima predložio da ukoliko ne žele ili nisu sigurni da li citat treba odobriti, taj posao prepuste meni, a ja ću svakako preuzeti odgovornost.
Molim vas, ako neki vaš citat ne bude odobren, nemojte da to shvatate tragično, nemojte se ljutiti, nemojmo da oko nekih sitnica stvaramo lošu atmosferu, raspoloženje ili ne daj bože gubimo članove ili urednike.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno