Ćelavost

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.643
Horoskop
Ovan
Zanima me koliko, ženama pre svega, smeta ćelavost, posebno kod svojih partnera.
Ko ima partnerku, blago njojzi!

Jelena

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
14.04.2020.
Broj reagovanja
281
Horoskop
Vaga
Ne bi bas tako to nazvala 🥰.... sta da se radi,godine cine svoje,nekom kosa,nekom gojaznost,nekom pamet...

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.502
Horoskop
Devica
Ja mislim da je to mnogo veći problem muškarcu za samopouzdanje nego ženama što smeta.
I iskreno nekako bi mi bilo lakše da ako moj muškarac krene kojim slučajem da ćelavi da to prihvati nego da imam čoveka koji ima onaj fejl momenat gde prebacuje ostatak kose na ćelu i ostalo :D

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
13.874
Horoskop
Ribe
Komplexe sam savladala do polovine dvadesetih. Ne mogu sa 50 da se pronalazim u toj priči. Osoba treba da radi na svojoj ličnosti i na onome što ne propada i ne stari. To je duša. ❤

...i piti puno vode! 🙄

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.376
Horoskop
Lav
Ne bi mi smetalo da moj partner bude ćelav.

Njavica je u pravu kad kaže da to više smeta muškarcima nego ženama.

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
455
Horoskop
Vodolija
Pa svašta ide s godinama... Meni iskreno je nekako nezamislivo da moj muž oćelavi, ali ne zato što imam neke predrasude ili mi to smeta, već nekako za sad mi se ne uklapa u tu sliku... Ako bi se to desilo, Bože moj...
Inače, generalno kod ljudi mi nikada ne smetaju bilo kakve "fizičke karakteristike", kad ih prihvatim i volim svi su mi najlepši.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.643
Horoskop
Ovan
Nisam neki strucnjak, ali ako do 40-te nije, sumnjam da ce kasnije bas ocelaviti. Kosa se razredi, dobiju se zalisci...
Sreca za celave je sto je danas moderno sisati se jako kratko. Mnogi i brijaju glavu. Vremena se menjaju. Moj ujak je razdeljak pravio od uveta, bio je bas deprimiran gubitkom kose.

maki

Nindža
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.12.2015.
Broj reagovanja
2.233
Horoskop
Ovan
Najpouzdaniji recept protiv ćelavosti, lično isproban na bračnom partneru.
Čim sam se udala, pripretila sam:,,Ako oćelaviš odmah podnosim za razvod braka. Kad sudija bude pitao zašto, ja ću da kažem - oćelavio. Ima da budem prva koja se zbog toga razvela, pa ti sad vidi.,,:laugh:
Eno ga, još uvek fura kosu. :rolleyes:

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
455
Horoskop
Vodolija
Meni to stvarno nije bitno. Pretpostavljam i da genetika odigra neku ulogu, pa to možda može da se vidi pre braka. Moj svekar je imao gustu kosu i sa sedamdeset, čak ne ni nešto sedu.
Ali stvarno, likovi koji prebacuju kosu sa pola glave, to mi je baš bljak. Ili svojevremeno Šaban Šaulić,a nije jedini, sa perikom. Sinuo čovek (ovo mi baš smešno) odkad je skinuo periku. Ali stvarno, bolje bez kose nego sa tim idiotskimrešenjima.

Vrh Dno