Čedomir Jovanović rekao da je RS genocidna tvorevina

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.844
Horoskop
Ovan
Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović rekao je da je "Republika Srpska genocidna tvorevina" i da je "nastala na genocidu".
"Republika Srpska je nastala na genocidu. Na srebreničkom genocidu. Na etničkom čišćenju nezabeleženom u Evropi posle Drugog svetskog rata", rekao je Čedomir Jovanović.
On je na jučerašnjoj sjednici Glavnog odbora stranke izvređao i neke od svojih političkih protivnika, a za ministra unutrašnjih poslova Srbije Ivicu Dačića rekao je da "govori gluposti".

Izvor: http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/198348/RS-jeste-nastala-na-genocidu

Prilično sam iznenađen ovakvom glupošću od Jovanovića. Mada je u poslednje dve godine provalio razne gluposti. Ovim naravno ne opravdavam zločin u Srebrenici, naprotiv.

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.11.2011.
Broj reagovanja
858
Horoskop
Ribe
Izjava je skandalozna ... šta je genocidno u tome što je srpski narod u krvavoj borbi, uz ogromne gubitke izborio pravo na svoje JA u okviru BIH, zločin u Srebrenici jeste užasan, takodje i ono što se dešavalo u podrinju i Prijedoru, ali koliko Srba je živelo u predratnom Sarajevu, a koliko sad, koliko u Mostaru, a koliko sad, Drvar i Grahovo koji su bili etnički čisto srpske sredine su jedno vreme ostali bez i jedne srpske glave, zbog toga bi bilo baš pristojno da g-din Jovanović pronadje drugi način da bez dana radnog staža zaradjuje hleb!

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.11.2011.
Broj reagovanja
858
Horoskop
Ribe
Ne znam koja beše ona tema o tome za koga ćemo glasati ..... veće agresivne budale od Čedomira ja ne videh .... baš bih voleo da me neko ubedi u bilo kakav njegov DEMOKRATSKI potencijal i kvalitet ....

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.11.2011.
Broj reagovanja
858
Horoskop
Ribe
Jedno je mišljenje, a drugo način iznošenja istog .... tolika nervoza, bes, agresija, cinizam, arogancija ....... nipodaštavanje sagovornika, mislim da mu Šešelj nije do kolena :(

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.844
Horoskop
Ovan
Ne znam koja beše ona tema o tome za koga ćemo glasati ..... veće agresivne budale od Čedomira ja ne videh .... baš bih voleo da me neko ubedi u bilo kakav njegov DEMOKRATSKI potencijal i kvalitet ....
Evo teme Tony. http://caskanja.net/threads/glasanje.6139/
Ja sam tamo objasnio zašto sam tada glasao za njega. Sada svakako ne bih jer su sada svi za EU, osim Radikala i DSS, a Kosovo je ionako naše.
Nisam gledao TV duel, a mogu i misliti šta se nalupao, kao i u slučaju sa afričkim zemljama od proletos.

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
Cedi je droga ozbiljno pocela da utice na mozak...........gledala sam ga danas..........ono sto on prica je totalna katastrofa........

.........madaaaaaaa........ko zna........mozda bih i ja kao on kad bi me placali za to...........:D

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.11.2011.
Broj reagovanja
858
Horoskop
Ribe
Evo teme Tony. http://caskanja.net/threads/glasanje.6139/
Ja sam tamo objasnio zašto sam tada glasao za njega. Sada svakako ne bih jer su sada svi za EU, osim Radikala i DSS, a Kosovo je ionako naše.
Nisam gledao TV duel, a mogu i misliti šta se nalupao, kao i u slučaju sa afričkim zemljama od proletos.
Ma nije ni bitno dal tamo dal vamo, i oko Kosova smo ti i ja kao razumni ljudi jako blizu (kao uostalom i ogrmna većina ljudi) ali bre Neša Čvarak koji je intelektualna gromada za Čedu nije toliko rigidan, ostrašćen, nerazuman, i netolerantan ... jedini ko mi liči na njega u LDP je Biljka Srbljanović .... al kako to kod magneta ide dve isto namagnetisane površine se odbijaju ;)

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.11.2011.
Broj reagovanja
858
Horoskop
Ribe
Cedi je droga ozbiljno pocela da utice na mozak...........gledala sam ga danas..........ono sto on prica je totalna katastrofa........

.........madaaaaaaa........ko zna........mozda bih i ja kao on kad bi me placali za to...........:D
Takodje al ne bih baš mlogo moralisao ... mene uvek nerviralo kad su pričali da nas što smo demonstrirali protiv čika Slobe plaća neko sa "zapada" a ja nikad ništa dobio nisam :(:D

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
aj sto je Canak za njega -intelektualna gromada-,nego ispade i da je Dodik:rolleyes:

gorance

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
30.11.2010.
Broj reagovanja
66
Horoskop
Devica
po meni taj TV duel nije treba da traje duze od 5 min zajendo sa najavmo.... jer Dodik je trebao da kaze ono sto je rekao u prvih pet min i da se TV duel stopira, jer ceda (namerno napisano malim slovom) ne moze da bude ni crno ispod nokta Dodiku.....

Vrh Dno