Ćaskanja Caffe

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Domorodac
Mislim da ne znam u kom smeru ti misliš. Postavila sam je jer je jednostavna, dečije naivna i podseća na detinjstvo.

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Domorodac
Može se primeniti i na forum, da. ;)
Evo upravo gledam debelog Nenada Čanka koji se žali kako kada kaže nešto, vrlo ozbiljno, svi se smeju i ne svataju ga ozbiljno. I meni se to dešava, priznajem. Iako nisam debela. Međutim, još češće mi se dešava druga stvar. Kada kažem nešto, jednostavno, jasno, očigledno, moji prijatelji u tome vide neke skrivene poruke, značenja. Koji/e meni nisu ni na pamet pale. Kao ti sada. I veruj mi da sam imala bezbroj neprijatnih situacija, izgubila prijateljstva i slično zato što su u mojim rečima, koje sam vrlo jasno i nedvosmisleno izgovorila, drugi, često najbliži, našli neko "skriveno značenje" koje ne postoji nigde osim u njihovom sledu misli.
Nisam ja neka mudra osoba da govorim u metaforama i dvosmislenim aluzijama. Vrlo sam jednostavna i obično mislim upravo i samo ono što kažem.

Beba

Domorodac
Domorodac
Može se primeniti i na forum, da. ;)
Evo upravo gledam debelog Nenada Čanka koji se žali kako kada kaže nešto, vrlo ozbiljno, svi se smeju i ne svataju ga ozbiljno. I meni se to dešava, priznajem. Iako nisam debela. Međutim, još češće mi se dešava druga stvar. Kada kažem nešto, jednostavno, jasno, očigledno, moji prijatelji u tome vide neke skrivene poruke, značenja. Koji/e meni nisu ni na pamet pale. Kao ti sada. I veruj mi da sam imala bezbroj neprijatnih situacija, izgubila prijateljstva i slično zato što su u mojim rečima, koje sam vrlo jasno i nedvosmisleno izgovorila, drugi, često najbliži, našli neko "skriveno značenje" koje ne postoji nigde osim u njihovom sledu misli.
Nisam ja neka mudra osoba da govorim u metaforama i dvosmislenim aluzijama. Vrlo sam jednostavna i obično mislim upravo i samo ono što kažem.
Draga moja Gđo Blejz:kiss:, problem sam ja da, sa ovoliko puno godina nisam se otarasila te loše osobine, vezivanje za stvari, ljude koji mi na neki način znače. I uvek mislim da kada bi se forum rasturio i mi bi...veruj da bi jako brzo. E to je to. Kada sam na forumu svaka rečenica, tekst , pesma ili poezija za mene je vezano za forum, za nas! Mislim da nas on pre svega veže, bar sa po kojom objavom a sve ostale mogućnosti se polako pretvore u svakako druge prioritete:)

Beba

Domorodac
Domorodac
Veliki petak, zna se šta se danas radi...
Farbanje jaja kod mene je sada sasvim jednostavno farbam samo u crvenu boju jer tako i ustvari i treba, dok su deca bila mladja i dok smo bili svi zajedno bilo ih je svakojakih...šarenilo se, bilo je lepo!
Neka vam je srećan Veliki petak!!!