• Dobrodošli na Ćaskanja. Ćaskanja forum je Internet zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Opuštena atmosfera i dobra zabava je ono po čemu smo prepoznatljivi. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija, tema... Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se ili se prijavite sa Vašim nalozima na društvenim mrežama. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. Pridružite nam se!

Ćaskanja Caffe

Shesau_

Domorodac
Domorodac
Bar daaan :) Ne znam za ostale,ali ja sam vec oko 10 bila na groblju i dobrano se smrzla.
Paskurice nikada nisam pekla ja vec kupim. Ti pravis? Hm...eto kako me je mama lose naucila :cautious:

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Domorodac
Hm...eto kako me je mama lose naucila :cautious:
Dovoljno je i što znaš šta su paskurice. ;) Inače, u nedostatku istih, može i da se naseče običan hleb na kriške i da se namenjuje. Jedino na čemu je moja pokojna baba insistirala je da se sve to obavi pre svitanja, dakle oko 4-5 ujutro. Kada spadnu na mene kao jedinog živog punoletnog potomka, običaj ćemo da pomaknemo na 11h. Ali peći ću ih ja.

šufnudla

Kolonista
Kolonista
Ako je danas Dan republike, tj. 29. Novembar, onda je juče 28. nema zabune ;)
Pa, ipak sam zbunjena :unsure:.... ti tvrdiš da je tog dana bio 28. novembar, gospođa je na televiziji tvrdila da je tog dana bio 8. mart, i kako sad čovek na osnovu kontradiktornih informacija da shvati da li su svetleće jelke i šljašteće ulično osvetljenje po Beogradu PREDnovogodišnji ili POSTnovogodišnji dekor :laugh::laugh::laugh:.... što je, kao što znamo, krucijalni dokaz da "Srbija ide napred".... :D

(majku mu, ukinuli na You Tube tetka Radinu eksplikaciju o tome kako je 14. februara zapravo 8. mart...:zbunjen:)