• Ovaj veb sajt koristi kolačiće (cookies). Nastavkom korišćenja ovog veb sajta saglasni ste sa našom upotrebom kolačića. Pročitajte više.

Brza dijeta: Napravite napitak koji "prži" masne naslage

Karudijan

Il capo dei capi
Kolonista
Brza dijeta: Napravite napitak koji "prži" masne naslage

Sasi dijetalnu vodu možete napraviti sami od jednostavnih sastojaka. Sintija Sas, koja je osmislila taj napitak, tvrdi da već nakon četiri dana redovne konzumacije tog pića možete izgubiti tri kilograma i skinuti 10 centimetara u obimu struka.

Vise o ovoj temi procitajte na :

http://zena.blic.rs/Zdravlje/25129/Brza-dijeta-Napravite-napitak-koji-przi-masne-naslage

Džudi72

Neobaveštena
Domorodac
Ovu dijetu je isprobala jedna moja drugarica. Mislim da još pije tu vodu, ali ne vidi se još na njoj da kg idu dole.
A da li može to bez krastavca? Ja ne volim žive, sirove krastavce, volim samo kisele.

Shesau_

Domorodac
Domorodac
Jašta :D Volim ove napitke sto sve rade dok sedis i cekas da se desi cudo. Pije Sasi i to je to. Kamo fizicka aktivnost pa regulusana ishrana? :) ccc

@Džudi72 u Sasi idu samo svezi krastavci i napitak ne cini cuda kao sto pisu :)

Sviđa im se: Gea

Landa

Domorodac
Domorodac
:rolleyes:Zbilja smijesno. Voda je vjerovatno ozvjezavajuca za ovo toplo ljeto, ali da smanjuje stomacic- jednostavno je za provjeriti.

Shesau_

Domorodac
Domorodac
Pa... voda svakako pomaze mrsavljenju :) Ako unosis dovoljnu kolicinu vode dnevno (8-10 casa) visak kilograma ce da ode.
Svakako nacin ishrane se takodje mora menjati jer ni voda nije cudesni napitak koji ce sve sam odraditi.
Takodje pomaze sagorevanju masti. Moguce je sagoreti oko 50 procenata vise masti nakon konzumiranja vode, nego nakon nekih kaloricnih pica.