1. Dobrodošli na Ćaskanja. Ćaskanja forum je Internet zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Opuštena atmosfera i dobra zabava je ono po čemu smo prepoznatljivi. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija, tema... Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se ili se prijavite sa Vašim nalozima na društvenim mrežama. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. Pridružite nam se!
    Odbaciti oglas

Bodybuilding

Diskusija u 'Sport' započeta od maki, 02.11.2017.

Preporučite stranicu

1. maki

maki Domorodac Domorodac

Učlanjen(a):
    21.12.2015
    Poruka:
    1.989
    Sviđa im se:
    2.112
    Trofej poeni:
    178
    Pol:
    Ženski
    Horoskop:
    Ovan
    Nisam ljubitelj ovog sporta. Još manje me fascinira izgled tela onih koji su u ovom sportu profi, odnosno učestvuju na takmičenjima. Shvatam da je to vrlo naporan i zahtevan sport, pun odricanja, ali ja ne vidim lepotu u njihovim telima. Ne znam čemu se dive.
    Sa druge strane, ok mi je ako se neko bavi bodibildingom samo zarad definisanja, blagog definisanja muskulature, ali su retki oni koji se tu i zaustave.
    [​IMG] [​IMG]
    Ovo mi više izaziva odbojnost nego divljenje bilo čemu.
    Čovek ili vanzemaljac?:zbunjen:

2. Google Adsense

3. Stemis

Stemis Neodgovorni urednik Urednik

Učlanjen(a):
    12.02.2009
    Poruka:
    27.520
    Sviđa im se:
    13.675
    Trofej poeni:
    768
    Pol:
    Muški
    Internet stranica:
    Horoskop:
    Ovan
    Samo bez stereoida ili kako se već zovu...

maki se ovo sviđa.
  4. Landa

Landa Domorodac Domorodac

Učlanjen(a):
    04.07.2017
    Poruka:
    841
    Sviđa im se:
    641
    Trofej poeni:
    98
    Pol:
    Ženski
    Horoskop:
    Jarac
    Nemoguce je postici ovakvo tijelo samo vjezbanjem . Jedan mi rece da jede za dorucak oko 17 jaja ili samo bjelanaca -proteina nisam sigurna, ali uopste nije ni blizu ovim na slikama.
    Inace mi se ne svidjaju.Vidjam ih u mall-ovima u sorcevima --:rolleyes: mislim nikakve ljepote , hodaju cudno - tako .

Tihi i maki se ovo sviđa.