Blog na forumu - da ili ne

Da li smatrate da Blog na forumu treba ukloniti?

• Da

Votes: 1 12,5%
  • Ne

Votes: 6 75,0%
  • Svejedno mi je

Votes: 0 0,0%
  • Stoli me bojko

• Neću da ti kažem ćelavi

Votes: 1 12,5%
  • Blog? Ti ono nazivaš blogom?

• Total voters
    8

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Pitanje koje sam često postavljam, da li je potreban?
Bez obzira što ja mislim da ipak nije i da to pomodarstvo noje za ovaj forum, važnije mi je šta vi mislite o tome.
Zato Vas molim da napišete ili makar glasate da li blog treba ostati ili ne.
Ukoliko većina smatra da ga treba ukloniti, šta raditi sa člancima koje su napisali članovi koji nisu aktivni? Postoje opcije, ali o tome ako većina kaže sklanjaj to đubre. :D

Jova

Suspendovan nalog
Ja ih nikada ne citam...Ali sto se mene tice moze i da ostane..."Ono sto ne moze da skodi,moze da koristi"...

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član
Ako je već tu, onda ga ostavi... malo više je "autorski" nego forum, meni se to dopada... a i planirala sam nešto da napišem :shy:;)

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Jao bre šefe tebi kad je dosadno ti bi samo nešto da uklanjaš, izmišljaš...:rolleyes:
Ja nisan za uklanjanje, ako ti tehnički ništa ne ometa.
Pa kud ćeš sve one poučne priče i goleme stihove? :D

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Jao bre šefe tebi kad je dosadno ti bi samo nešto da uklanjaš, izmišljaš...:rolleyes:
Ja nisan za uklanjanje, ako ti tehnički ništa ne ometa.
Pa kud ćeš sve one poučne priče i goleme stihove? :D
Za šefe će uši da ti iščupam! A za ostalo... Pa poznaješ me, ali nije problem u samom blogu, već što ga novi članovi mešaju sa forumom, a i otvaranjem tema za stihove može se napisati jedan za drugim. Prebacio bih sve blogove na forum, ali OK, prihvatam ono što vi želite, jer na kraju krajeva, ovaj forum i treba da bude onakav kakvog ga vi želite.
A onaj što je rekao da neće da mi kaže, želim da poručim da ću mu počupati preostale retrovizoe na fordu. :p

Poslednja izmena:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Otkud spomenuh blog, sve teme se tamo otvaraju!!! Ubih se brišući. Nikako da mi se javi @Micka996 da i njenu temu na blogu premestimo. Miskaaaaa, javi se!!! :laugh:

PS. Da li da priupitam da zatvorim forum, možda ćete tamo krenuti da otvarate teme. ;)

Micka996

Novajlija
Član
Otkud spomenuh blog, sve teme se tamo otvaraju!!! Ubih se brišući. Nikako da mi se javi @Micka996 da i njenu temu na blogu premestimo. Miskaaaaa, javi se!!! :laugh:

PS. Da li da priupitam da zatvorim forum, možda ćete tamo krenuti da otvarate teme. ;)
Evoo me, bila sam pretrpana obavezama pa se zato nisam javila, premesti moju temu, slayem se sa tobom, vise je za forum :laugh::);)