• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Blam

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.11.2011.
Broj reagovanja
858
Horoskop
Ribe
Mladic stoji u redu u supermarketu kad spazi zanosnu plavusu iza njega kako mu mase i smije se. Iznenadio se da mu mase takva lepotica, i iako mu se odnekud cinila poznatom, nije imao pojma odakle, pa je upita:

- Oprostite, mi se znamo?
Ona mu odgovori:
- Mozda se varam, ali mislim da ste vi otac jednog mog deteta!
Film mu se odvrti unazad na priliku kad je jedan jedini put bio neveran. Rekao je:
- Boze, jeste vi striptizeta s moje momacke veceri, koju sam pred svim drugarima sevio na biljarskom stolu, dok me je vasa koleginica mlatila po guzi mokrim celerom i gurala mi krastavac u dupe?
- Ne, odgovori ona: Ja vasem sinu predajem engleski.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Ocekivala sam da ce reci: Ja sam ona sto je gurala krastavac u dupe hahahha

Vrh Dno