Besplatan program za obracun radnog staza

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Besplatan program za obracun radnog staza. :laugh:
Davno sam napravio ovaj programcic, cisto iz radoznalosti. Radi bez problema, pod Access 2003 i 2000. Sluzi za obracun radnog staza sa ili bez prekida u radu.
Podesite pravilno Regional Settings u Control Panelu, a datume unosite u formatu 15/1/09 ili 15.01.2009.
Ako vam nesto nije jasno, pitajte.

Prilozi

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Preko 100 preuzimanja i samo jedno hvala!? Pa ja nisam kriv što još uvek nemate uslova za penziju! :laugh:
Nek smo živi i zdravi i da nam ne ukinu penzije! :ehej:

Vela

Novajlija
Prijatelju, hvala ti puno! Vec duze vrijeme trazim ovako nesto :roflmao: Imajuci u vidu prirodu posla, cesto sabiram radni staz. Sad necu gubiti vrijeme radeci to pjeske! Hvala od srca! :laugh: Puno pozdrava!

R

rnt5

Gost
Svi radite iste greške! NIje dovoljno samo oduzimanje datuma jer ako je netko radio od 01.01. do 03.01 nije radio 2 dana koji se dobiju oduzimanjem datuma već 1.2. i 3. tj. tri dana!

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
U polje datum prestanka radnog odnosa upisujte dan koji mu se ne računa u radni staž (naredni dan od zadnjeg dana kada je radio). Dakle, ako je u rešenju o prestanku radnog odnosa napisano da radni odnos prestaje zaključno sa 3. januarom, onda kao datum prestanka upišite 4. januar.

sebina

Novajlija
napokon dobra stvar, ovako je meni nesto i potrebno ali sad da li moze mala pomoc oko rada ovog programa,ja trebam da izracunam radni sta zbog preporuke za posao,a taj radni staz mora da ima 6 godina 72 mjeseca i 9000 radnih sati. pa ako bi mogao malo da pomognes bila bih mnogo zahvalna

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Dodata je verzija za MS Access 2007-2010 verziju. Datoteka je priložena u prvoj poruci ove teme.

zokanikol

Novajlija
Jel moze neko uputstvo na mail za koriscenje ovog programa bilo koja verzija nista ne izracunava??? kako sta traba da se podesi? a jel ima neki program za izracunavanje staza u procentima tj ako nije 100% radnog angazovanja vec na primer 35% za 1 god. hvala.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Pre pet godina si kreirao ovu temu, a ja tek sad uviđam lepotu ovog programčića. Fala šefe!!!!! :D

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Nema na čemu. :) Kolega u prizemlju je "pešice" računao staž, te sam taj programčić njemu napravio.

Vrh Dno