• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Baš sam faca .....

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.11.2011.
Broj reagovanja
858
Horoskop
Ribe
Kamera snimila vandala koji je iščupao BusPlus validator u tramvaju Video

Kamere u tramvaju snimile su grupu mladića kako prilikom izlaska iz vozila uništavaju aparat za čekiranje BusPlus kartica.
224316_vandali_ig.jpg

Nije im smetalo što ih snima kamera
Ceo događaj odvijao se u novom CAF tramvaju, jer jedino oni imaju video nadzor, ali nije poznato na kojoj liniji je tramvaj vozio. Grupa mladića i devojka, sedeli su u tramvaju i konzimirali alkoholo što se jasno vidi na snimku.

Neposredno pre izlaska iz vozila, jedan od momaka iz grupe prišao je aparatu i uništio ga, odnosno bukvalno ga iščupao. Iako su bili svesni da celu njihovu "akciju" snima kamera, reklo bi se da se ni malo nisu obazirali na to. Nije poznato kako je snimak dospeo na internet.

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/31...-koji-je-iscupao-BusPlus-validator-u-tramvaju

Prosto nemam komentar na ovaj bezumni čin ....

Habibi

Član partije :P
Starosedelac
Učlanjen(a)
30.04.2011.
Broj reagovanja
192
Horoskop
Ribe
O bože koliko nekulture...sramota..ovo treba sve zaposliti da lupa kamen...

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.11.2011.
Broj reagovanja
858
Horoskop
Ribe
Nestašluk je normalan u tom dobu .... ali ovo je sirovo, bezobrazno i bezobzirno siledžijstvo .... ne razumem to je sve što mogu da kažem ....

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
I kako kazniti to dete ? a nije bas ni dete.
I pored toga sto vide kameru,on napravi vandalizam.
Sve polazi iz kuce definitivno,jer da nije da li bi smeo otici roditeljima ?

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.861
Horoskop
Lav
Hm da vidimo... Jeste krajnja drskost ovo napraviti, budela , sta reci. Jedino sto ne zalim sto su bas bus plus aparat zeznuli. Mislim kad vec krse. Ali sve u svemu, oni to nisu uradili iz nekih ``idealistickih`` razloga vec iz ciste obesti. Inace sam bus plus ko sisa. Zbog tog sistema 30 % radnika je otpusteno, jer nema vise potrebe za njima. Onima sto su ostali plate smanjenje. Lasta vise nije samostalna vec je potpala bukvalno pod njihovo vlasnistvo, ali kao sto rekoh...Doticni sa snimka sigurno to nisu uradili iz tih razloga, vec su debili.

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
anchyce,to mi nekako previse povrsna logika od tebe,kad se malo zamislimo zbog cega su sve radnici ostali bez posla,da li je logicno da unistavamo i lomimo.a sam bus plus zamisljen je kao nacin da se uvede red i da se povecaju prihodi..uostalom svi gradjani placaju taj sistem..zar nisu lepi i udobni ti spanski tramvaji,zar ne treba da ih bude na svim linijama,i autobusa..da nema sklopocija kakve salju za prigradska naselja,vec da se svi voze isto.lomljenje radi ciste obesti je zaista neprihvatljivo.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.861
Horoskop
Lav
Pa da vidis, nevezano za ovaj dogadjaj, da su ljudi stvarno malo ustali, mozda do ovoga ne bismo ni dosli.

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
to je generalno nas problem..gledam druge kako protestuju,bune se..mi nista:oops::cry:

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
.......licno mislim da je sve povezano sa zivotnim standardom........i nacinom zivota uopste.......i ta deca kao i njihovi roditelji deo su sistema u kome se ne postuju nikakve vrednosti.......... tako da daju sebi za pravo da se ponasaju tako bahato........i na zalost mnogi u tome vide vrlinu, a ne manu

......evo juce sam bila na ocnom.....i posto sam mislila da imam pravo da mi se refundiraju troskovi za naocare.....otisla sam do sestre da je pitam za neke informacije......... gde se ona meni tako izdrala.....da sam ja bila u totalnom soku.... i da je posle toga meni doslo dete i reklo mi .....eeeee......unistio sam BusPlus validator ......... ne bih mu ni rec rekla.....i jos bih pomislila kako je super da bude tako buntovno i drsko.......a ne debil kao ja.....i da je bolje da se tako ponasa nego da mu treba citava vecnost da se opasulji...i.... da ne moze ispred drske guske od sestre da prozbori dve reci od soka i zbunjenosti ....
.......a sa takvim glupostima i nepravdama ljudi se svakog dana susrecu.........i to ostavlja posledice kako na shvatanja i ponasanje roditelja tako i na to kako ce ti roditelji da vaspitaju svoju decu........

........setite se samo devedesetih.......

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Mislite da je to bunt,protiv drzave,sistema,trenutnog stanja ?! naravno da nije! To je odlika njega kao licnosti,njegove bahatosti ( da ne koristim jos koju rec koja bi mu bas pristajala). Mangup,hteo je da se pokaze pred devojkom kako je faca ili mu je cilj bio da bude zvezda na YUTUB-u ? sta li? I ona mi je za svaku osudu,osmehuje se i time ga ohrabruje.Ne vidim da su lose obuceni,verovatno nisu ni gladni.Obesni!
Citam da se predao policiji.Bravo! Ucinio dobro delo.Ima 21 godinu.Pa nije to dete.
No u ovoj nasoj zemlji se moze sve,pa ce i on verovatno proci s nekim ukorom,placenom odstetom( koju ce platiti roditelji svakako),umesto da mu se lepo otvori dosije,pa da tamo pise da je vandal i da ga pitam sutra kad bude trazio posao ko ce da zaposli jednog vandala. Sto rece Habibi,da lupa kamen ili kopa krompir...da na svojoj kozi oseti tezinu ucinjenog ( ne)dela.

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.11.2011.
Broj reagovanja
858
Horoskop
Ribe
Ejmi sećam se ja 90-tih itekako ... po dobrome sigurno ne .... ovo dete će sutra da kučetu odseče noge, ubije ili osakati nekoga .... prosto iz njih izbija nasilje .... koji su koreni, i da li to što je Ceca nanožicu nosila umesto da robija ima veze sa tim ne bih sad, ali možemo i o tome ... prosto iz ovog debilnog ponašanja, ja se samo pitam u šta deca sa videa rastu ....
Onaj ko misli da ovaj što je razvalio Bus plus to radi zbog ovih 30% otpuštenih radnika .... svetlosnim miljama je daleko od istine .... on je ušao u tramvaj koji izgleda kao iz bajke, i on prosto ne zna da funkcioniše lepo i u lepom, njegova zbunjenost artikuliše se agresijom ....

Lujka

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.09.2009.
Broj reagovanja
1.280
Horoskop
Vodolija
Ja bih se sada zadrzala sa komentarom samo na ovom gnusnom cinu koje je deran pocinio.
Opravdanje nikakvo ne postoji za tako nesto i za primer svim ostalim takvim i slicnim, dobrano bi ih kaznila pa da im vise ne padne na pamet ni da udju u bus plus... Pa ovo je stvarno prevrsilo svaku meru. :cautious:

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
Dusicaa
Mislite da je to bunt,protiv drzave,sistema,trenutnog stanja ?! naravno da nije!

...nije to bunt protiv drzavnog sistema......to je posledica drzavnog sistema.......ili ja bar to tako vidim...

No u ovoj nasoj zemlji se moze sve,pa ce i on verovatno proci s nekim ukorom,placenom odstetom( koju ce platiti roditelji svakako)

...eto.....posledica takvog sistema.......gde se krivci neadekvatno kaznjavaju....odnosno ne kaznjavaju se uopste

Tony
on je ušao u tramvaj koji izgleda kao iz bajke, i on prosto ne zna da funkcioniše lepo i u lepom, njegova zbunjenost artikuliše se agresijom ....

...zasto postoji ta agreseija???? u danasnjem vremenu ima je vise nego osamdesetih.......zasto smo postali vandali????? ovaj mladic nije usamljen slucaj.......mene je prosto strah da izadjem na ulicu kada je neka fudbalska utakmica........a ne zivim u Beogradu.....

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Uprav na dnevniku RTS slusam sefa beogradske policije koji kaze : "Za to delo nisu predvidjene stroge kazne "
O cemu mi onda pricamo ? :o

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.11.2011.
Broj reagovanja
858
Horoskop
Ribe
Uprav na dnevniku RTS slusam sefa beogradske policije koji kaze : "Za to delo nisu predvidjene stroge kazne "
O cemu mi onda pricamo ? :o
O tome da smo svi skupa otišli u tri lepe .... i da NE POSTOJE društvene (ljudske) vrednosti ....

Vrh Dno