.::Azilanti u vašem gradu za ili protiv?

Habibi

Član partije :P
Starosedelac
Učlanjen(a)
30.04.2011.
Broj reagovanja
192
Horoskop
Ribe
Ovih dana se po medijama prenose vesti kako ce azilanti biti smesteni po napustenim kasarnama.
Uglavnom se gradjani bune i najavljuju proteste?

Sta vi mislite o tome?

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.730
Horoskop
Lav
Nema...Imamo ove standardne izbeglice sa Kosova ( ako se mogu nazvati izbeglicama i posle 20 godina ), ali azilante jos uvek nemamo, zato i nemam neki stav. :oops:

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
ne bih imala protiv,i oni su ljudi koji su zbog neceg pobegli odnekud..mislim da ne bi ni tamo gde su bili smesteni bilo problema da je drzava imala odredjene standarde koje bi ispunjavala..kao sto se ostale drzave ponasaju prema azilantima..koliko sam ja upucena,kad je prestala redovna ishrana,kad je postalo nemoguce samo sedeti,oni su krenuli da se snalaze kako ko zna..

Helena79

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
20.01.2013.
Broj reagovanja
132
Horoskop
Ovan
Pun ih je grad i nikome nikada nisu smetali. Neka žive i rade baš kai mi i naša djeca i porodice.

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.454
Horoskop
Lav
U Beogradu, na mojoj opštini, azilanti su smešteni u popravni dom! U jedno krilo tog Zavoda za vaspitanje mladih. Mislim da to nije najbolje rešenje, da se mešaju sa mladim delikventima. Inače, nemam ništa protiv azilanata.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.826
Horoskop
Ovan
Problem sa njjima je bio Banji Koviljavci. Sad sta je istina, izjave mestana o kradjama i napadima ili nesto drugo, ne znam. Ja sam navikao da zivim u multinacionalnoj sredini, tako da verujem ne bih ni obracao paznju.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.730
Horoskop
Lav
Koliko sma upucena dobar deo se planira smestiti u Vrbicu, sto licno nikako, nikako ne zelim..Ipak je tu u pitanju 3 000 dusa na malom prostoru. Bile su i setnje u gradu protiv njih...Ne znam da li ce to pomoci.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.730
Horoskop
Lav
Tuca, pokusaji silovanja, valjda tako nesto....

Ali ne znam od cega misle da zive ako se nastane kod nas...Mislim drzava nema ni za svoje gradjanje, a treba da izdrzavas tolko stranaca...Posla nema ni za nas, a imalo bi za njih? :o
Ne znam, nismo mi zemlja u kojoj se treba traziti pomoc..

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.730
Horoskop
Lav
Pa upravo to...I sad zamisli na svu nasu muku jos i oni? Nista tu dobro ne moze da izadje...

Vrh Dno