Azilanti na našim prostorima

sovac

Poznata ličnost
Član
Stemiško nisi ksenofob daleko od toga

migrantima prvo upozorenje da ne prave njesra-oni koji se ogluše o tome zna se preventivna mera-malo šibačenja i da vidiš posle kako bi se smirili-kad već odredjeni kadrovi nisu nadležni za to-u drugim državama su im delili vaspitne dok su prolazili

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Nemam ja nista protiv tih ljudi. Meni smeta to sto se drzava Srbija prema njima bolje ophodi nego prema svojim drzavljanima (kupuje im i besplatno dodeljuje imovinu). I takodje mi smeta sto sadasnja vlast na celu sa AV prakticno ima politiku da umesto nase dece koja odlaze dovode, odosno zadrzavaju migrante. Mi nase decu skolujemo besplatno (dobar deo), a potom izvozimo (koliko me je zao ovo reci) u Nemacku i druge bogate zemlje.
A upravo su te "napredne demokratije" i stvorile problem na Bliskom istoku, odnosno migrantsku krizu. Pa kad je vec tako, neka se oni brinu od tim nesrecnicima.

sovac

Poznata ličnost
Član
Stemiško oni koji su mirni ok a oni koji prave haos zna se šta sve rade oni mora da budu prevaspitani-kad su krenuli dobili su pare koje su potrošili ovde kad su stigli redovno dobijaju kintu plus im pomažu razne nvo a oni upadaju ljudima u kuće kradu pljačkaju napastvuju bodu itd-plus to što si ti naveo-ja samo ne smem da zamislim da mi ili bilo koja okolna država ili neka u evropi kad bi iz nekog razloga morali da predjemo preko npr avganistan ili neku tamo njihovu državu kako bi prošli

Vrh Dno