Automobil vaših snova

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.101
Horoskop
Ribe
Ne mogu da kupim nov. Jer sam stipsa i žao mi da dam pare za auto. A obzirom kako odmah izgrebem branike, izvučem crtu sa strane, parkiram kao manijak....neka mene u polovnjaku. Stavim nove presvlake i teraj. :)

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.101
Horoskop
Ribe
Naravno da znam da vozim! :genije:
Evo, prodam moju lepu Tojotu, sledeći vlasnik je olupa posle 2 nedelje. A da li sam je ja značajnije olupala? Nikada!
Sada vozim auto iz snova, Punta! :/ Ali Sporting. I tjuningovan pride. 1.9 Diesel. Ha! Face ovih sa besnim kolima kada prozujim 200 pored njih :D :D Neprocenjivo! :p

Aleksija

Oportunistkinja
Starosedelac
Učlanjen(a)
02.04.2019.
Broj reagovanja
1.037
Horoskop
Nije određen
Iz snova mi je : Srebrno ljubičasti BMW kabriolet, a realno bih vozila Bubu. :D Nisam neki vozač, brže idem peške nego kolima, zato i izbegavam da vozim. :D Vozila sam jednom drugaricu do autobuske stanice,( da joj se pohvalim kako umem da vozim) upadnem u svadbenu kolonu na sred uzbrdice, gase mi se kola, zastava je bila u pitanju, stajemo u sred kolone, trube mi vozači, ne mogu da ubacim u prvu brzinu, (ko je vozio zastavu, mora da zna o čemu pričam), ovi vozači i dalje trube, poludela sam skroz, jedva sam pokrenula kola. Kada smo izašle iz tog haosa, joooj nigde veće radosti. :D Eeee, od tog dana, izbegavam da vozim. :) Nisam bre ja za to.

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
527
Horoskop
Vodolija
Pa dopada mi se moj Reno Senik. samo bih sad najnoviju verziju. Idemo sve noviju i noviju godinama.
Mada stari je bio naprostraniji.
Inače, i meni je sumanuto dati novac za novi auto. To je investicija kojoj pada cena.
Posebno oni ljudi koji kupe auto na kredit, to mi je sumanuto, kad isplatiš kredit, pa još platiš i kamatu, a auto ti ne vredi ni pola sume...

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.822
Horoskop
Ovan
Tačno je da novi auto najviše izgubi na ceni. Ali s druge strane, nemaš ni ulaganje. Samo servisi i vozi! ;)

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
972
Horoskop
Ovan
Naravno da znam da vozim! :genije:
Evo, prodam moju lepu Tojotu, sledeći vlasnik je olupa posle 2 nedelje. A da li sam je ja značajnije olupala? Nikada!
Sada vozim auto iz snova, Punta! :/ Ali Sporting. I tjuningovan pride. 1.9 Diesel. Ha! Face ovih sa besnim kolima kada prozujim 200 pored njih :D :D Neprocenjivo! :p

prodala si tojotu :jawdrop: kada se japansko vozilo bilo koje prodaje jaooo 😖 kupila punta zemljo otvori se i progutaj meee :mrtav: ova naša Tacki je stvarno kontraverzna :zbunjen: :laugh:

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.369
Horoskop
Strelac
Automobil mojih snova?🤔

Ne sanjam automobile. Ali bih volela da imam nov. Ja sam "opelka" u duši; dajte mi jednu Opel Astru (nov model) i meni dosta. Ne mora da bude crvena :laugh:

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.101
Horoskop
Ribe

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.822
Horoskop
Ovan

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
972
Horoskop
Ovan
Dok sam vozila Forda, govorili su mi da je Ford napravljen da Opel ne bi bio najgori auto. 😂

Prodala Punta, jedva, jer Sporting, kubikaža ubija, registracija 400 evra. Kupila Fiat Ideu. ❤
Za sada je ko čaša, samo sam mu jednom otkinula vrata od suvozača (naravno ne svojom krivicom) ! 😍

sad bacio pogled baš je zaokružen autak :smug: unutra ima dosta prostora tj jeli prostran?

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.101
Horoskop
Ribe
unutra ima dosta prostora tj jeli prostran?
Ne bi verovao koliko je prostran, kada neko sedne nazad, obavezno se iznenadi prostorom, posebno oni dugonogi. A i sedišta pozadi su oboriva kao i ona napred, tako da za nuždu nazad može da se spava udobno kao i napred što je meni super zbog dece kada idemo negde dalje.
A ako na kontra oboriš sedišta, dobijaš mali kombi.
Pošto i ja ko Tamariška vozim auto od 16 godina, toplo preporučujem ovaj model jer je stvarno kao čaša i svi su bili ubeđeni da sam kupila potpuno nov auto.
Po gradu troši kao upaljač, neverovatno malo, ali zato kada pređe 2500 obrtaja kreće da srče pa mi troši ko Tojota. Niko mi ne veruje da puno troši na autoputu zato što je koncepcija drugačija nego kod ostalih automobila. Jednostavno, to je auto za grad.

Vrh Dno