• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Amazonke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Bili na krstarenju Amerikanac, Rus i Albanac.

No, brod zadesi strasna oluja i on potone, a trojica putnika isplivaju na neki otok.
No, bio je to otok Amazonki, koje su ih odmah zarobile. Prekrasna
kraljica Amazonki tada im obrazlozi situaciju:

'Na nasem otoku smiju zivjeti samo ZENE. Prema tome, mozete birati: Hocete li da vas odmah ubijemo ili da vam odrezemo pimpek?

Zagledaju se njih trojica, pimpek je pimpek, ali zivot je zivot, pa
uglas viknu: Rezite!

I tako kraljica Amazonki prvo odvede Amerikance u sator za egzekuciju,
zacuje se njegov strasni urlik i on istrca drzeci se za okrvavljeno medjunozje.

Potom u sator odvedu Rusa. No, on je petnaest minuta urlao, dok se napokon nije pojavio drzeci se za okrvavljeno medjunozje.

Tada lijepa Amazonka dodje po Albanca, a on je upita:

'Cekaj malo, objasni mi kako to da je Amerikanac tako brzo bio gotov,
a Rus je toliko dugo urlao?'

'Znas, mi ti pimpek uklanjamo prema zanimanjju. Amerikanac je bio mesar, pa smo mu ga,cak, odsjekle satarom, a Rus je bio drvosjeca, pa smo mu ga otpilile.

Nato se Albanac pocne odusevljeno smijati pa objasni:
'E, lepa moja, meni ce da ga ljizes dok se ne rastopi!!!!!!!'
Ja sam posljasticar..:oops:

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno