• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Alkoholno pice koje ne podnosite

Romanticide

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
28.12.2009.
Broj reagovanja
2
Da li ste se ikada prepili da ste zamrzili neku vrstu alkohola? Drustvo i ja smo u martu sad vec prosle godine igrali cugopola... pili smo jagger, rum, neki cokoladni liker i fast... Definitivno najgori mamurluk ikada :laugh: Od te noci nikad vise nisam okusio jagger... tj. jednom sam uzeo gutljaj ali mi je odmah bila muka...

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.522
Horoskop
Ovan
Viski. Zaplete mi se jezik trenutno. :laugh:

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
sve, kada i od jedne čaše piva ja pobrljavim, onda moj deda ima muke samnom, navalim ja na njega.....oću da se rvem, obaram ruku, boksujem, mnogo sam nezdodna kada popijem :laugh:, a tek kad ga zajašem, pa po sobi, điha, điha :laugh:

gorance

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
30.11.2010.
Broj reagovanja
66
Horoskop
Devica
obojena žestoka pića, konjak, vinjak, viski.....

Vrh Dno