Aleksija

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
E da su mi rekli da ćemo i portire imati, kladio bi se da ne ume da isprzi šarene palačinke. :)
Čestitam ti na temi i da nam ne odeš odavde dok direktor ne postaneš.
Nego jel znaš kako se direktori kunu? Ne pomerio se s ovog mesta! ;)

Aleksija

Oportunistkinja
Član
Jaooo ulepšali ste mi veče! :D Ne mogu da verujem da sam dobila temu! Presrećna sam, bacam u vazduh ovu portirsku kapu, skačem ko veverica, nemam reči da opišem radost! Em razbijam hordu u WOW, a sada ovo, a jooj!!! Ovo stvarno mora da se zalije! :D

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
@Aleksija Dugujem ti veliko izvinjenje, jer zbog podešenih dozvola nisi bila u mogućnosti da vidiš polje za Vlasničke korisničke titule. sada sam to izmenio, molim te proveri da li možeš to polje da vidiš sada. Klikni/tapni na ovaj link https://caskanja.net/account/account-details i pogledaj molim te i javi. Oprosti jos jednom. :(

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Zaboravio sam da napomenem: prvo upisivanje korisničke titule je besplatno, a za svako sledeće se prže palačinke. :p

Taca

ona, stara
Član
Meni je dovoljno da mi neko ispeče palačinke. Ne moraju da budu u boji. Dobro, može za Vaskrs inače ne pravim pitanje. 😊

Aleksija

Oportunistkinja
Član
Au, nesam znala da tako baratate sas Leskovački uredniče. 😂 Će razmotrimo sugestiju. Evo već me udarila funkcija u glavu, a još je ni nemam.:D

Vrh Dno