• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Ajfon, Ajfon Sedam

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
Jedan Ukrajinac zvanično je promenio ime u Ajfon Sedam, nakon što je zvanična prodavnica Apple uređaja ponudila besplatno novi telefon za petoro najhrabrijih koji se odluče na taj korak.
Prosto ne znam sta je tuznije, bahatost americke kompanije ili ponizenje ovog mladica.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.746
Horoskop
Ribe
Prosto ne znam sta je tuznije, bahatost americke kompanije ili ponizenje ovog mladica.
Što te to čudi? Uvek je bilo ljudi koji će se prodati za siću i onih koje ne možeš kupiti ni za sva blaga ovoga sveta.
A što se tiče bahatosti kompanije...oni su samo smislili potpuno besplatnu reklamu.

maki

Nindža
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.12.2015.
Broj reagovanja
2.229
Horoskop
Ovan
Svako može da ponudi, ali ko će i da li će da prihvati to zavisi od pojedinca.
Neko ima cenu, neko nema. Po tome se razlikujemo.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Idiokratija konzumentnog društva...

Njavica

Dreamer.