• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Afrička šljiva

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
POBOLJŠAVA RAD PROSTATE

Ekstrakt Afričke šljive pomaže da se smanji i uspori benigna hiperplazija prostate i upala prostate, usled čega se poboljšavaju sve urinarne tegobe koje prate ova stanja. Analizom literature iz perioda od 1996. do 2000. godine, u kojem je rađeno 18 nasumičnih kontrolisanih ispitivanja koja su uključivala 1.562 muškaraca, zaključeno je da u poređenju sa placebom, Afrička šljiva značajno poboljšava urološke simptome i protok tečnosti (olakšava proces izbacivanja mokraće, smanjuje učestalost naročito noćnog mokrenja, povećava količinu izbačenog urina).

images.jpg

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.648
Horoskop
Devica
Oooo a na sta sam ja pomislila kad sam videla koji je podforum u pitanju :D

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
pretpostavljam..... :laugh:

sidebar1.png

sve za naše miškarce (ovaj za nas):thumbsup:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.294
Horoskop
Ovan
Ja bih ovo pre prebacio u Zdravlje forum, ali komentari mi ne dozvoljavaju. :D

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
ja sam mislila da ga tamo stavim ali sam znala da će biti komentara....:laugh:

Skitnica

Fatal woman
Starosedelac
Učlanjen(a)
13.11.2011.
Broj reagovanja
875
Horoskop
Ribe
Kada sam na tv videla reklamu za taj lek, ja sam se pola sata smejala na sav glas.Ne zbog leka, nego reklame same kako su oni to snimili i koji tekst je u reklami :D

Vrh Dno