• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Afekat

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.865
Horoskop
Lav
Afekt - psih. vrlo jako osećanje koje većinom nailazi najednom, iznenadno, traje obično samo kratko vreme i u jednom trenutku dostiže toliku jačinu da gotovo posve zavlada svešću, duševni pokret; uzbuđenje, stanje razjarenosti, razjarenost.

1. Da li ste ’’afektna’’ osoba?
2. Koliko često vam se dešava da u afektu kažete/uradite nešto što u tom trenutku niste želeli/mislil?
3. Kako se osećate u tom trenutku?
4. A, kako se osećate nakon toga?

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.509
Horoskop
Ovan
Jesam i to jako. I uvek kažem to što mislim, pa se ponekad i pokajem sto nisam taktičniji.
A kako se mogu osećati, loše naravno.
A posle toga se još lošije osećam.

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Jesam, afektna sam osoba.
U tom trenutku ne razmišljam o posledicama.
Posle toga dugo se osećam loše.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.509
Horoskop
Ovan
Da nemaš možda problema sa rogovima? :D

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
A šta ti misliš? Kako se ti nosiš s rogovima?:laugh:

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.777
Horoskop
Lav
Jesam. Nekada više, nekada manje, sve zavisi od situacije. Osećam se loše zbog toga. Pokušavam da ispravim grešku, ukoliko je to moguće.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.865
Horoskop
Lav
Pa da se prikljucim i ja klubu afektivnih...:rolleyes:

Mmm da, kad sama u afektu kazem ono sto mislim ( i nikad se ne vadim na onu cuvenu: nisam tako mislila ), to kasnije kad se smirim moze biti problem, jer sam verovatno na najgori moguci nacin nesto rekla :thumbsdown: Uglavnom mi bude zao, pokusam da izgladim stvar , pa ako prodje , super :thumbsup:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.509
Horoskop
Ovan
Da, i ja imam taj problem da sve izbacim iz sebe, a kad mi bas pukne film, znam da kazem i u kvalifikovanom obliku. Pravnici će razumeti...

Insajder

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
05.04.2013.
Broj reagovanja
2.178
Horoskop
Ovan
retko ko danas nije afektan i impulsivan, verovatno je stil života to doprineo
i izrazio mnogo veećim intenzitetom nego što je nekad bilo

danas je privilegija biti odmeren, uračunljiv, promišljen, staložen

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
...šta da kažem...učim da ne budem afektivna osoba.....

Dragana - vava

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
18.07.2013.
Broj reagovanja
633
Horoskop
Rak
E pa u afektu kažem sve ono što mi se skuuuupljalo... do beskonačnosti. A onda bolje da niko nije u blizini. I zbog toga se nikada ne kajem. To je ono što stvarno mislim, samo što izleti kao prasak kada mi stvarno pukne film.
Odmerenost, promišljenost, staloženost... su posledice toga. Poštenije i prema sebi i prema drugima je reći odmah šta ti nije po volji. Makar je to moje mišljenje :whistling:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.509
Horoskop
Ovan
Poštenije i prema sebi i prema drugima je reći odmah šta ti nije po volji. Makar je to moje mišljenje :whistling:
Pre svega šrema sebi, mada sam i ja kao i ti, bez dlake na jezik a fitilj ni 15 cm... Međutim, tam ipak neodmerenost, zna i da mi se obije o glavu, a ponekad, mada retko, se pokajem, jer umem da preteram.

Vrh Dno