100 evra

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Razmišljam gde da snimim ovu temu i shvatam da je i ona izpolitizovana. Dobro, da pitam: hoćete li da dignete lovu? :)

Taca

ona, stara
Jok i neću. Što bi rekao moj mlađi sinak, „kad je džabe i sirće je slatko“. 🙄 Koji je on meni mislilac.
Taman da poravnam na nulu razliku za plin poslednjeg meseca grejne sezone.

Jelena

Novajlija
Neeeee!!!!!!!!!!!! Nista mi ne treba na takav nacin,da je hteo da nam uplati uplatio bi kao sto je prvo i rekao,ovo zvanje ostavljanje podataka,ne hvala

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Izgleda mi da nema pare za sve. Ali sacekajmo, koliko čujem država se pre neki dan uzajmila 2 milijarde evra.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Izgleda mi da nema pare za sve. Ali sacekajmo, koliko čujem država se pre neki dan uzajmila 2 milijarde evra.
2 milijarde evra pomoci? 100 e za sve punoletne gradjane, kojih nema vise od 4-4.5 miliona, dakle oko 400 miliona ide gradjanima, ostaje milijarda i po kome i za sta? Naravno, gradjani ce vratiti svih 2 milijarde plus kamatu. Gade mi se. Za tolike pare uzete, moglo se svima udeliti minimalac, bez maltretiranja ljudi, vec direktnim uplacivanjem bazirano na popisu stanovnista.

šufnudla

neprilagođena
Razmišljam gde da snimim ovu temu i shvatam da je i ona izpolitizovana. Dobro, da pitam: hoćete li da dignete lovu? :)
Naravno da ću da "dignem lovu". Bez ikakvog blama i femkanja. Uzeli su oni nama mnooooogo više, a tek se spremaju da nam uzmu - samo da prođu izbori i da kriza pokaže svoje pravo lice. Samo u aprilu mesecu mi je račun za infostan skočio 600 din. To sam videla. A šta sve nisam registrovala! Te tako...

Njavica

Dreamer.
Hihih samo sam čekala kad će da puste :D
Što se ovde pominje koliko nam se samo sve uzima usput za sve i sa svih strana.

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Mi čemo taj novac vratiti u budžet- uz račun za kupovinu ide i pdv, pdv plaćamo i kada uplaćujemo struju, komunalije, kablovsku televiziju...

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Gde dobijate to obaveštenje?

Pitam jer sestra, zet i sestrić non stop ulaze na e banking da provere uplatu..i ništa..Još ništa nisu dobili.

Vrh Dno